Підключення торговельного обладнання до 1С, BAS

Підключення торговельного обладнання до 1С, BAS

Компанія "Admin Service" пропонує Вам налагоджений спосіб покращити ефективність торговельного підприємства будь-яких масштабів, як оптових, так і роздрібних, як онлайн, так і офлайн-магазинів - підключення торговельного обладнання до 1С, BAS.

Щоб грамотно вирішити це завдання, потрібно в першу чергу відповідально підійти безпосередньо до вибору обладнання, і віддати перевагу спеціалізованим драйверам BAS, адже таким чином ви заощадите свої ж гроші. Наші фахівці можуть допомогти Вам і у виборі торговельного обладнання, з урахуванням усіх індивідуальних особливостей Вашої компанії, а також рамок Вашого бюджету.

Замовивши послугу підключення торговельного обладнання до 1С, BAS у компанії "Admin Service", ви отримаєте можливість вести облік продажу та передавати інформацію до системи обліку автоматично, без необхідності проводити додаткові махінації продавцем вручну, та дублювати інформацію про кожну торгову операцію. Таким чином, ви оптимізуєте всю систему продажів, прискорите діяльність продавців, а також нівелюєте всі ризики, пов'язані з людським фактором та можливістю припущення продавцями помилок.

 

Яке обладнання можна підключити до 1С, BAS?

Поняття "Торгове обладнання" включає різні види пристроїв: касові апарати, сканери штрих-кодів, принтери етикеток, POS-термінали, і багато іншого. Встановлення будь-якого з перерахованих вище девайсів починається з підключення його до мережі, налаштування зовнішніх драйверів, які надалі виконуватимуть роль сполучних елементів між торговим обладнанням та обліковими торговими софтами BAS.

Існують різні види конфігурацій: як за допомогою Bluetooth, так і з застосуванням стандартних дротових методів.

Компанія "Admin Service" пропонує як послуги з підключення торгового обладнання до 1C, BAS, так і подальший супровід вашої фірми (гарантія своєчасної установки необхідних оновлень, підключення додаткового обладнання, заміна елементів системи, що вийшли з ладу та багато іншого).

Ви хочете підвищити ефективність роботи вашого бізнесу та зацікавлені у його розвитку? Скориставшись послугами компанії "Admin Service" одного разу, ви знайдете надійного партнера, який завжди допоможе Вам в автоматизації вашого підприємства. Ми цінуємо час та гроші своїх клієнтів!

Нині дедалі більше власників бізнесу приймають рішення автоматизувати свою торгову діяльність. Найкращим рішенням у цьому випадку є підключення Вашого торговельного обладнання до 1C, BAS, що дозволить Вам швидко, вигідно та недорого покращити роботу свого бізнесу. За допомогою даних програм, ви зможете ефективно вирішувати різні управлінські завдання, пов'язані з торгівлею, контролювати фінансові питання, і автоматизувати величезну кількість рутинних процесів, що істотно спростить і прискорить роботу співробітників.

Для того, щоб дані системи працювали безперебійно та коректно, необхідне їх правильне налаштування та грамотне впровадження досвідченими фахівцями. Кожна фірма відрізняється унікальними потребами та цілями, і вимагає індивідуального доопрацювання функціоналу та конфігурацій програми.

 

Як зрозуміти, що ви потребуєте підключення торговельного обладнання до 1C, BAS?

Ми рекомендуємо скористатися цією послугою всім власникам бізнесу, пов'язаного з торгівлею: великим та маленьким магазинам, закладам громадського харчування, аптекам, продуктовим магазинам, магазинам одягу, техніки тощо.

Ви зможете ефективно контролювати фінанси та продажі, регулювати цінову політику, збільшити швидкість продажів, спростити інвентаризаційні процеси, уникнути ризиків, пов'язаних з людським фактором, швидко оновлювати ціни, контролювати обсяг роботи касирів, створювати акції та багато іншого. Крім того, це спростить процес передачі податкової звітності.

Кожен проданий товар буде автоматично списаний зі складу, а всю інформацію про продаж буде збережено в єдиній системі обліку. Це зручно для магазинів як з одним, так і кількома касирами.

Ми пропонуємо ці послуги як в режимі онлайн, так і з виїздом наших фахівців на Ваш об'єкт.

Скориставшись послугами досвідчених фахівців компанії "Admin Service", ви отримаєте гарантовано коректно налаштоване обладнання, правильно синхронізоване з ПЗ, і уникнете багатьох можливих помилок. Ми впораємося із завданням будь-якої складності у найкоротші терміни.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Ми виконаємо завдання будь-якої складності в короткий термін, і неважливо, в якому місті чи навіть країні знаходяться кінцеві користувачі програми.

На всі послуги ми надаємо гарантію. Доопрацьована програма проходить обов'язкове тестування. Малоймовірно, але якщо ви все ж таки виявите в доробленій нами програмі помилку або дефект, ми виправимо її максимально швидко і абсолютно безкоштовно. Ми гарантуємо 100% збереження Вашої інформації.

Неважливо, в якій точці світу Ви знаходитесь, ми можемо запропонувати Вам віддалене підключення і, у разі потреби, подальше онлайн-обслуговування.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм, практичні навички, та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.