Оренда сервера FTP

Оренда сервера FTP

Компанія "Admin Service" пропонує послуги з оренди серверів FTP для Вашого бізнесу в сучасних дата-центрах України та Європи. Ваші файли будуть гарантовано доступними для Вас цілодобово з будь-якої точки світу.

Навіть якщо ви вже використовуєте власний сервер, його політика безпеки часто буває обмежена, не відповідає вимогам до FTP, і не дозволяє повноцінно здійснювати обмін файлами (фотографіями, прайсами та ін.).

 

Що включає вартість оренди FTP сервера?

 • Ми створимо для Вас FTP-аккаунт, доступ до якого матимете тільки Ви (за персональним логіном та паролем)
 • Проведемо всі необхідні налаштування, та налаштуємо всі параметри відповідно до Ваших індивідуальних вимог
 • Гарантуємо, що всі ваші файли будуть надійно збережені
 • Забезпечимо підтримку досвідчених спеціалістів на весь період оренди

 

Простими словами про те, що таке FTP-сервер, і для чого він потрібний

FTP-сервер допоможе Вам у виконанні наступних завдань:

 • Вивантажувати на нього великі обсяги матеріалу за допомогою модуля обміну
 • налагодити автоматичне завантаження фотографій/ прайсу/ іншого на Ваш сайт у заданий Вами час
 • забезпечити надійне зберігання файлів, призначених для сайту, навіть у моменти, коли 1С/BAS не доступні
 • убезпечити себе від ситуацій, коли завантаження файлів на сайт раптово переривається, і вони губляться безповоротно.

 

Приклади способів використання FTP-сервера:

Ви можете використовувати його як:

 • Файлообмінник (Ви можете створити розділ сайту, в якому клієнти зможуть купувати платні файли, цілодобово, швидко, з будь-якої точки Земної кулі. Крім цього, ви будь-коли, днем чи вночі, зможете поділитися з ким завгодно посиланням на файл, а друга сторона зможе скачати його на високій швидкості.)
 • Сховище (Ви можете створити "Дзеркало" свого сайту, або використовувати його для зберігання дуже великих обсягів інформації та файлів, з гарантованим доступом до них 24/7, та технічною підтримкою досвідчених фахівців.)
 • Хмарний робочий диск (У наш час, питання віддаленої роботи співробітників є дуже актуальним, це рішення є ідеальним для створення віддаленого робочого диска. Ви можете як обмежити, так і надати доступ до інформації та файлів співробітникам, а також зберігати великі обсяги інформації. Ми гарантуємо їх цілодобову доступність, конфіденційність, надійний захист та 100% безпеку.)

Ви зможете відновити сайт або отримати доступ до величезної бази даних за лічені хвилини.

Компанія "Admin Service" пропонує в оренду FTP-сервери різного обсягу, залежно від Ваших потреб.

 

Чому варто віддати перевагу FTP-серверу?

Він забезпечить високу швидкість обміну інформацією. Ми пропонуємо в оренду сервери, розташовані на потужній сучасній платформі, що мають відмінні продуктивні характеристики, і гарантуємо Вам швидку, надійну і стабільну роботу!

Ви зможете завантажувати файли найбільших розмірів, що відкриє для Вашого сайту безліч нових можливостей.

Ви забезпечите свої файли та інформацію багаторівневим захистом від їх втрати або вірусних атак завдяки технічним характеристикам таких серверів. Можна забути про ситуації, коли інформація була втрачена, що вимагало дорогої та довгої процедури відновлення, або вона не піддавалася відновленню взагалі, і це доставило безліч проблем.

Очевидно, що орендувати FTP-сервер набагато вигідніше, ніж купувати та утримувати власне обладнання, адже в цьому випадку ви уникаєте таких витратних процесів як створення платформи для його розміщення, яка відповідатиме безлічі вимог, налаштування обладнання та його постійне технічне обслуговування грамотними фахівцями (їх утримання в штаті коштує дорого), створення особистої системи захисту інформації, покупка програмного забезпечення, антивірусів, витрати на регулярне резервне копіювання бази даних та багато іншого.

Як правило, FTP-сервер дешевший за сервери іншого типу, оскільки має обмежений набір функцій. Але у Вашому конкретному випадку саме це рішення може стати ідеальним! Не варто переплачувати за зайвий функціонал, коли в ньому немає потреби.

Ви можете не сумніватися, що Ваша база даних знаходиться під 100% захистом, і навіть у випадку, коли один із Ваших співробітників випадково видалить важливий документ, або навіть усю базу даних, все можна буде відновити.

 

Скільки часу займе встановлення?

Однією з багатьох переваг орендованого FTP-сервера є швидкість установки та активації - як правило, не більше 12 годин.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Наші сервери розташовані в сучасних дата-центрах України та Європи, ми використовуємо високоякісне обладнання, його технічні характеристики дозволяють отримати безпрецедентну швидкість передачі даних. Отже, за фізичним обладнанням, на якому зберігається вся Ваша інформація, постійно стежать досвідчені фахівці високого класу, вони забезпечують своєчасне встановлення необхідних оновлень, стежать за рівнем температури, та багатьма іншими факторами.

Встановлення та активація відбудеться в найкоротші терміни (як правило, не більше 12 годин), і неважливо, в якому місті або навіть країні знаходяться кінцеві користувачі.

Ви зможете в будь-який момент збільшити обсяг сховища та його потужність.

Ми гарантуємо 100% безпеку та конфіденційність Вашої інформації.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм та обладнання, практичні навички та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.