Інтеграція 1С, BAS із сайтом

Інтеграція 1С, BAS із сайтом

Інтеграція BAS або 1С з Вашим сайтом відкриває перед Вами величезну кількість можливостей, серед них:

  • автоматична зміна ціни товарів та інформації про їх наявність
  • ведення обліку товарів
  • швидка автоматизована обробка замовлень
  • зміна статусу замовлення на сайті
  • багато іншого

 

Як довго проходитиме процес інтеграції 1С, BAS із сайтом?

Ми гарантуємо інтеграцію 1С, BAS у Ваш сайт у найкоротші терміни (до 7 днів).

 

Як зрозуміти, що ви потребуєте інтеграції 1С, BAS з сайтом?

Ця послуга відкриє широкий спектр можливостей, наприклад: автоматичне завантаження на сайт інформації про оновлення товару (його найменування, ціна, фотографії, характеристики, повідомлення про акції та знижки, наявність на складі та будь-які інші відомості).

Ви зможете не тільки додавати інформацію про товари на сайт, але й автоматично приймати відомості про його замовлення в BAS або 1С в режимі реального часу (перелік необхідних товарів, інформація про клієнта, його контактні дані, примітки до замовлення, обраний спосіб доставки та оплати, і т.д.).

Також всю інформацію про замовлення покупці зможуть бачити в особистому кабінеті на сайті.

Як тільки товар буде списаний до BAS або 1С, інформація про це автоматично відобразиться на Вашому сайті.

Ви зможете додати інформацію про тисячі різних товарів за допомогою кількох кліків.

Всі ці функції заощадять величезну кількість часу, яка раніше йшла на прийом замовлень та їх обробку, і дозволить Вам зробити роботу продавців набагато ефективнішою.

 

Як відбувається процес інтеграції 1С, BAS з сайтом

Після того, як ви залишите заявку на надання послуги, фахівці компанії "Admin Service" зв'яжуться з Вами та розпочнуть створення технічного завдання, виходячи з усіх Ваших індивідуальних завдань та потреб.

Ми детально вивчимо Ваш сайт, а також особливості ведення Вами обліку в BAS або 1С, і дамо Вам безліч рекомендацій щодо оптимізації цих процесів. Ми разом визначимо, яку інформацію про товари на сайті ви хочете оновлювати автоматично.

Після узгодження з Вами технічного завдання та вартості його реалізації, ми приступимо безпосередньо до інтеграційного процесу, після завершення робіт ми обов'язково ретельно протестуємо всю систему, та при необхідності виправимо помилки. Крім того, ми навчаємо Ваших співробітників роботі з системою.

В результаті ви отримаєте сайт, інтегрований з програмою 1С або BAS, Ваш бізнес йде в ногу з часом і стає автоматизованим, а отже, зростає якість обслуговування клієнтів (у тому числі, за рахунок швидкості обробки замовлень та зменшення ризиків, пов'язаних із людським фактором) , а отже, і їх кількість.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Ми пропонуємо віддалену інтеграцію будь-якої складності в короткий термін, і неважливо, в якому місті чи навіть країні знаходяться кінцеві користувачі програми.

На всі послуги ми надаємо гарантію. Створена нами система проходить обов'язкове тестування. Малоймовірно, але якщо ви все ж таки виявите в системі помилку або дефект, ми виправимо її максимально швидко і абсолютно безкоштовно. Ми гарантуємо 100% збереження Вашої інформації при інтеграції 1С або BAS із сайтом.

Неважливо, в якій точці світу Ви знаходитесь, ми можемо запропонувати Вам віддалену інтеграцію і, у разі потреби, подальше онлайн-обслуговування.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм, практичні навички, та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.