Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків

Компанія "Admin Service" понад 15 років спеціалізується в тому числі і на наданні послуг, пов'язаних з ремонтом ноутбуків.

 

У вас зламався ноутбук?

Компанія "Admin Service" пропонує ремонт будь-яких моделей ноутбуків. 9 із 10 поломок ми виправимо менше, ніж за годину. В окремих випадках, коли поломка є серйозною (потрібна заміна деталей, і т.д.) - ремонт може зайняти кілька днів. Гарантія на усі виконані роботи. Вартість нашої роботи/деталей ми повідомимо Вам до початку робіт, і вона не змінюватиметься в процесі їх виконання. Оплата за фактом виконаних робіт.

Ваш ноутбук заражений вірусами? Він зависає, працює повільно, довго вмикається чи не вмикається взагалі? Нагрівається та шумить? Самостійно вимикається? Ви зіткнулися з шахраями, які заблокували Ваш комп'ютер та займаються здирством? Розбили екран? Залили ноутбук рідиною? У вас не працює клавіатура? Чи не підключається зарядний пристрій?

Компанія "Admin Service" виправить усі вищеперелічені, а також будь-які інші проблеми!

Ми пропонуємо такі послуги, як: чистка ноутбука від пилу, заміна відеокарти/ процесора/ відеочіпа ноутбука, ремонт/ заміна клавіатури/ дисплея/ корпуса/ кришки/ зарядного роз'єму/ блоку живлення/ зарядного пристрою/ материнської плати ноутбука, ремонт ноутбука після залиття, та багато іншого.

Крім цього, ми можемо допомогти Вам у налаштуванні Вашого ноутбука, встановити програми, модернізувати його, а також можемо допомогти у виборі та зборі комп'ютера під Ваш конкретний запит.

Більшість ноутбуків приходить у несправність через неправильну експлуатацію, якщо у Вашому випадку все сталося саме так - після ремонту наші фахівці розкажуть Вам, як правильно доглядати ноутбук, щоб уникнути поломок надалі.

Ви можете замовити терміновий виїзд нашого майстра.

 

Скільки це буде коштувати?

У той час як більшість сервісних центрів розпочинають роботу без попереднього обговорення з клієнтом, після чого виставляють рахунок, який може стати для Вас сюрпризом, ми повідомимо Вам кінцеву вартість ремонту Вашого пристрою ДО початку робіт, та погодимо з Вами перелік послуг/ запчастин та варіанти їх вартості. Крім цього, якщо Ви ремонтуватимете пристрій у нас, консультація та діагностика будуть безкоштовними. Ми співпрацюємо з прямими виробниками обладнання, і купуємо запчастини без зайвих націнок, тому якщо ви хочете відремонтувати ноутбук недорого – ми з радістю допоможемо Вам!

Ремонт ноутбука в компанії Admin Service - це дешево і надійно.

 

Чому варто звернутися саме в сервісний центр компанії "Admin Service"?

У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, тому звернувшись до нас з питань ремонту ноутбука, ви 100% отримаєте консультацію досвідченого майстра, а не просто секретаря або рядового менеджера.

Будь-який ремонт ми проводимо в максимально швидкі терміни, вам не доведеться чекати на свій пристрій тижнями.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання і тільки оригінальні комплектуючі.

Співробітники сервісного центру компанії Admin Service із задоволенням допоможуть Вам вирішити будь-яку проблему!