Оренда поштового mail-сервера

Оренда поштового mail-сервера

Компанія "Admin Service" пропонує Вам скористатися послугою "Оренда поштового mail-сервера".

На власному поштовому сервері ми створимо для Вас корпоративну пошту, яка не матиме обмежень на обмін листами. Ви отримаєте надійно захищений поштовий сервер у віртуальному просторі. Ваші дані стануть абсолютно конфіденційними, ніхто, крім співробітників фірми, не зможе отримати до них доступ.

 

Трохи детальніше про послугу "Оренда поштового mail сервера"

Ви отримаєте віртуальний поштовий сервер із встановленим необхідним програмним забезпеченням, до якого ми підключимо Ваше доменне ім'я (ми можемо створити будь-яку кількість поштових адрес). Ви зможете обмінюватися листами з будь-якого куточка світу, потрібен лише доступ до Інтернету.

 

Переваги оренди корпоративної хмарної пошти

Жодних обмежень! Ви можете обмінюватись листами будь-якого обсягу у будь-якій кількості. Розмір сховища Вашого mail-сервера або конкретної скриньки може змінюватися в будь-який час, Вам потрібно лише надіслати відповідний запит.

Мінімум витрат! Вам не потрібно купувати власне дороге обладнання та програмне забезпечення, і утримувати у штаті фахівців, які займатимуться його обслуговуванням (знайти такого співробітника складно, а його робота коштує дорого). Ми працюємо за приємними тарифами і можемо знайти рішення для будь-якого бюджету.

Підтримка досвідчених спеціалістів під час оренди! Наші експерти допоможуть Вам не тільки під час запуску сервера, ви зможете отримувати консультації на весь період оренди, також ми беремо на себе всі питання, пов'язані з обслуговуванням поштового сервера.

Ми гарантуємо безпеку даних! Для кожного клієнта ми виділяємо окремий, особистий сервер, який має унікальну IP-адресу.

Надійна платформа! Наші сервери розміщені в сучасних дата центрах, які гарантують їхню безперебійну роботу незалежно від будь-яких ситуацій, адже всі системи (такі як інтернет, електрика та багато іншого) надійно зарезервовані. Таким чином, усі хмарні сервери надійно захищені, їх обслуговують досвідчені фахівці, і ви виключаєте для себе ризик втрати даних через неправильне розміщення або некоректне обслуговування.

Можливість налаштувати всі без винятку параметри поштового сервера під особисті вимоги.

Регулярне резервне копіювання даних.

Простий інтерфейс, з яким розбереться будь-який користувач.

Якщо Вам потрібний більш високий рівень захисту Вашої інформації, а також конфіденційність листування, оптимальним рішенням є оренда корпоративного поштового сервера.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Ми пропонуємо віддалене підключення до поштового mail-сервера в короткі терміни, і неважливо, в якому місті або навіть країні знаходяться кінцеві користувачі програми.

На всі послуги ми надаємо гарантію. Ми гарантуємо 100% збереження Вашої інформації при оренді корпоративного поштового сервера.

Ми маємо власні сервери в сучасних дата центрах, багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм, практичні навички, і великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.