Встановлення сигналізацій AJAX

Встановлення сигналізацій AJAX

Бездротові сигналізації ajax забезпечать максимальний рівень захисту від зловмисників.

Фахівці компанії "Admin Service" пропонують свої послуги зі встановлення сигналізацій ajax, головною перевагою яких є відсутність будь-яких проводів (у даних системах сигнал передається за допомогою wi-fi або GSM-зв'язку). Таким чином, ви зможете змінити розташування сигналізації у будь-який момент, навіть якщо ви переїжджаєте в новий будинок/офіс, ви зможете швидко перемістити своє обладнання.

Крім цього, зовнішній вигляд приміщення не постраждає від великої кількості проводів, а через їх відсутність установка буде дуже швидкою, порівняно з проводовими системами. Робота Вашої сигналізації не залежатиме від електроенергії. Систему сигналізації можна буде будь-якої миті дуже швидко розширити.

 

Чому встановлення сигналізацій Ajax краще довірити професіоналам?

Для правильної установки датчиків сигналізацій ajax потрібні певні знання, людина, що займається її установкою, повинна врахувати потрапляння сонячних променів на датчики, наявність поверхонь, що відображають, фактор зміни температури в точці розташування системи, і багато інших дрібниць, про які рядовий користувач може не знати, або забути, на відміну від фахівців компанії "Admin Service". Також дуже важливе суворе дотримання всіх протоколів безпеки. Наші спеціалісти створять креслення розміщення кожного датчика, для повного охоплення всієї території об'єкта, та підберуть обладнання, що відповідає всім Вашим вимогам, у рамках Вашого бюджету.

 

Переваги сигналізації Ajax:

  • Ця система може охопити об'єкт будь-якої площі
  • Монтаж будь-яких проводів для її встановлення не потрібний
  • встановивши таку сигналізацію, ви максимально захистите своє майно від зловмисників

Сигналізація Ajax має безліч датчиків - руху, розбиття, відкриття, задимлення, витік води та інше.

У разі спрацювання будь-якого з цих датчиків, Ajax сигналізація миттєво надішле на вибраний смартфон повідомлення про це, таким чином, ви оперативно зможете уникнути потенційно небезпечної ситуації: вчасно відключити електрику, воду, газ, викликати поліцію чи охорону, включити сирену тощо. .

Монтаж сигналізації Ajax – питання, яке краще довірити професіоналам. Звернувшись до спеціалістів компанії "Admin Service", ви отримаєте кваліфіковану допомогу команди, яка понад 15 років успішно проявляє себе на ринку, про що свідчить величезна кількість позитивних відгуків, у тому числі і з аналогічних робіт.

Охоронні системи Ajax користуються популярністю у більш ніж 120 країнах світу, і поєднують у собі максимально просте та зрозуміле для кінцевого користувача програмне забезпечення з надійними та потужними технологіями захисту. Їхні технології та обладнання пройшли безліч тестів європейських незалежних лабораторій, і мають усю необхідну для охоронного обладнання такого типу сертифікацію.

Сигналізація Ajax має як мобільні програми та програми для ПК, так і готові рішення для підключення їх систем до існуючих пультів централізованого спостереження.

Пристрої оснащені батареями, і можуть працювати роками, їх налаштування можна здійснювати через додаток, що практично позбавляє Вас необхідності фізичного обслуговування.

 

Вартість встановлення сигналізації AJAX

Ціна установки сигналізації AJAX залежить від багатьох факторів, таких як розташування об'єкта, його індивідуальні особливості, обрана модель обладнання та багато іншого.

Ми назвемо Вам точну вартість наших послуг після обговорення всіх нюансів, і вона не буде раптово видозмінюватися після виконання робіт, будь-які питання щодо ціни обладнання або виникнення додаткових робіт, необхідність яких неможливо було заздалегідь передбачити, будуть обговорюватися з Вами до початку будь-яких дій з нашого боку, і рахунок за наші послуги не стане для Вас сюрпризом.

Одним з головних пріоритетів компанії "Admin Service" є максимально ефективне використання коштів замовників, ми дотримуємося лояльної цінової політики, тому у нас ви можете замовити такі послуги, як встановлення сигналізації AJAX недорого.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" надасть Вам професійну допомогу у будь-якому місті України.

Ми маємо багаторічний (більше 15 років) досвід роботи з різними видами обладнання, практичні навички та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу), та надаємо гарантію на всі свої роботи .

У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, ми маємо все необхідне обладнання та гарантуємо Вам грамотний, якісний монтаж та встановлення обраного Вами обладнання.