Налаштування мережного обладнання

Що це за послуга?

Стабільна робота офісних та корпоративних локальних мереж потребує приділення особливої ​​уваги налаштуванню мережевого обладнання, адже від цього залежить безпека ваших даних, безперебійна якісна робота мережі, зручність роботи співробітників, а також вартість роботи всієї мережі та її подальшої модернізації.

Компанія "Admin Service" допоможе провести налаштування мережевого обладнання в рамках Вашого бюджету, з урахуванням усіх Ваших вимог, та зі зручним для кінцевого користувача функціоналом.

Поняття "Мережеве обладнання" позначає безліч об'єднаних в загальну систему пристроїв: це маршрутизатори, точки доступу, комутатори, і багато іншого, так само в цю послугу може входити налаштування існуючих систем зв'язку, SIP-телефонії, роботи серверів, а також встановлення необхідного програмного забезпечення забезпечення, аналіз інтернет трафіку і т.д.

У випадку, якщо Ваша організація розширює вже існуючу локальну мережу, Вам також знадобиться професійне налаштування мережного обладнання, щоб забезпечити правильну взаємодію між раніше встановленими за старими технологіями пристроями та новим обладнанням для побудови максимально ефективної системи.

Наші фахівці мають багаторічний досвід налаштування мережевого обладнання та глибокі знання у сфері IT, ми можемо оптимізувати та організувати максимально ефективну роботу ваших локальних мереж швидко та якісно.

Якщо Ви хочете організувати безперервну та безпечну роботу IT-інфраструктури Вашої компанії, та уникнути витрат, понесених під час простою фірми у разі виникнення технічних збоїв у роботі локальних систем, ми рекомендуємо Вам замовити професійне налаштування мережного обладнання у досвідчених фахівців компанії "Admin Service".

Грамотно налаштувати роботу мережевого обладнання під силу лише фахівцям, які мають великі знання та досвід у побудові локальних мереж та роботі IT обладнання різних типів та видів, тому оптимальним рішенням буде замовити цю послугу через IT-аутсорсинг для того, щоб роботу вашої IT-системи оцінили з боку та налаштували досвідчені фахівці.

Компанія "Admin Service" - лідер на ринку IT-аутсорсингу, ми працюємо у сфері IT більше 15 років, та гарантуємо швидке та якісне налаштування Вашого мережевого обладнання.

 

Як відбувається налаштування мережного обладнання?

В першу чергу, ми проведемо повний аналіз Вашої IT-інфраструктури, локальних мереж, узгодимо з Вами всі нюанси, і разом виберемо точки розміщення пристроїв (комутаторів, маршрутизаторів, роутерів тощо), після чого встановимо все обладнання, проведемо його правильне налаштування, забезпечимо безпечну подальшу роботу. На всі послуги компанії "Admin Service" надається гарантія. Після чого ми складемо проект робіт, і погодимо з Вами кожен їх етап, складемо кошторис, і визначимо терміни виконання. Лише після цього ми приступимо безпосередньо до монтажу мережевого обладнання, прокладання кабелю, налагодження та налаштування мережі, та інших робіт. Після їх завершення обов'язково проводиться тестування мережі на наявність дефектів, і, при необхідності, їх усунення.

 

Приклади конкретних завдань, які можуть включати послуги "Налаштування мережевого обладнання"

  • налагодити роботу основних компонентів мережі: комутаторів, маршрутизаторів тощо. (створити правила маршрутизації, створити для співробітника можливість віддаленого доступу до корпоративних документів, налаштувати якість та швидкість пересилання інформації, встановити шифрування для важливої/секретної документації фірми)
  • створити точки доступу Wi-Fi, створити бездротову мережеву IT систему з центральним керуванням, високою надійністю та безпекою
  • налаштувати роботу мережевих принтерів, сканерів, БФП та інших периферійних пристроїв, забезпечити їх безперебійну роботу
  • налаштувати роботу серверів, мереж зв'язку, SIP-телефонії тощо
  • правильно розподілити навантаження на локальні мережі
  • налаштувати безпечний та швидкий віддалений доступ до корпоративної мережі

 

Чому ми?

Бажаєте замовити налаштування мережевого обладнання в Україні? Компанія "Admin Service" надасть Вам професійну допомогу в будь-якому місті (залежно від потреби - віддалено або з виїздом на об'єкт).

Ми маємо багаторічний (більше 15 років) досвід роботи з різними видами обладнання, практичні навички, та великі знання в галузі мережевих технологій, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу), та надаємо гарантію на усі свої роботи.

 

Яка вартість налаштування мережевого обладнання?

Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів: терміновість роботи, кількість задіяних співробітників, віддалене це налаштування, або з виїздом на об'єкт (в даному випадку, враховується його місце розташування), наявність/відсутність необхідності закупівлі обладнання та комплектуючих та багато іншого. Ми назвемо Вам точну вартість наших послуг після обговорення всіх нюансів, і вона не зміниться раптово для Вас після завершення робіт. Будь-які питання щодо ціни обладнання або виникнення додаткових робіт, необхідність яких неможливо було заздалегідь передбачити, будуть обговорюватися з Вами до початку будь-яких дій з нашого боку, і рахунок за наші послуги не стане для Вас сюрпризом.