Налаштування SIP телефонії

Що таке SIP телефонія/SIP номер?

Це сучасна технологія телефонного зв'язку, що передає голоси по інтернету, таким чином, людина, що володіє SIP-номером, може з будь-якої точки планети здійснювати дзвінки, потрібен лише доступ в інтернет. SIP-номер - те саме, що й звичайний номер телефону, але він надається за спеціальним SIP-протоколом (Session Initiation Protocol), і не має ніяких прив'язок до локації, надаючи абоненту можливість вільно змінювати географічне розташування. Ця послуга є особливо актуальною у зв'язку із останніми подіями в Україні.

SIP (Session Initiation Protocol) - унікальний протокол передачі даних, і дає можливість прив'язати телефонний номер не до географічної точки, а до конкретного користувача, що дозволяє мінімізувати витрати на телефонний зв'язок, а також відкриває для бізнесу нові можливості управління дзвінками.

Сьогодні SIP телефонія - один із найбільш захищених та конфіденційних видів зв'язку, Ваші дзвінки не прослуховуватимуться, і IP-адреси не будуть відстежуватися, завдяки надійному шифруванню,

 

Переваги SIP-телефонії

Ваші співробітники матимуть телефонний зв'язок у будь-якій точці світу: достатньо лише інтернету. Всі дзвінки будуть конфіденційними, Ви можете бути впевнені, що Вас не прослуховують. Дзвонити можна не тільки з телефону, але й з комп'ютера, ноутбука, планшета – будь-якого пристрою, де є інтернет та мікрофон. Окрім дзвінків, є функція SMS. Також можливе підключення функції запису розмов, функції "прихований номер". Ми налаштуємо Ваш особистий кабінет так, щоб він був максимально зручним, простим та зрозумілим для кінцевого користувача.

 

Скільки це буде коштувати?

Один із головних плюсів SIP телефонії - те, що Вам не знадобиться купувати спеціальне дороге обладнання, ми налаштуємо спеціальний додаток на будь-якому з Ваших пристроїв: телефон, планшет, ноутбук, комп'ютер. Можливе віддалене налаштування.

Важлива перевага, яка значно здешевлює цю послугу порівняно зі стаціонарним телефонним зв'язком, - відсутність необхідності прокладати телефонний кабель. Ви можете розпочати використання телефонного зв'язку в день подання заявки.

Ви зможете суттєво заощаджувати, адже зменшите витрати на міжнародні розмови співробітників, які перебувають у різних країнах.

Підключення SIP-телефонії не відбере у Вас багато часу, кількість користувачів можна розширювати будь-якої миті.

Завдяки широкому функціоналу та вигоді використання, SIP-телефонія активно витісняє аналоговий телефонний зв'язок.