Оренда сервера під 1С/BAS

Оренда сервера під 1С/BAS

Компанія "Admin Service" пропонує послуги з оренди хмарних, віртуальних та фізичних серверів (ми завжди пропонуємо кілька різних варіантів на ваш вибір, наприклад, крім відмінностей у технічних характеристиках, ви можете орендувати сервер в Україні/за кордоном).

Впровадження програмного забезпечення 1C/BAS для управлінського/бухгалтерського/податкового обліку потребує великих технічних можливостей. Купити власний сервер, виділити для нього окреме приміщення та найняти кваліфікованого співробітника, який займеться його обслуговуванням – все це рідко має сенс. Тому ми пропонуємо орендувати сервер під 1C/BAS і гарантуємо Вам багаторівневий захист усіх Ваших даних. Це оптимальне рішення як для бізнесу, який тільки почав розвиватися, так і для великих організацій.

Ми надамо Вам індивідуально налаштоване готове рішення для віддаленого використання програми. Фахівці компанії "Admin Service" прислухаються до всіх Ваших запитів і налаштують програму персонально під Вас.

 

Що ви отримаєте під час оренди сервера під 1С/BAS у компанії "Admin Service"?

 • всі варіанти серверів, які ми Вам запропонуємо, мають високі технічні характеристики, а значить - тільки швидка робота, ніяких "глюків" і "підвисань"
 • Ви зможете працювати з будь-якої точки світу, що нині особливо важливо
 • багаторівневий захист, аутентифікація та шифрування даних, та гарантія повної конфіденційності даних вашої компанії
 • своєчасне регулярне резервне копіювання даних, що унеможливлює втрату даних

Компанія "Admin Service" має багаторічний досвід надання в оренду серверів для 1С/BAS, ми гарантуємо Вам безперебійну якісну та швидку роботу.

 

Оренда віддаленого сервера для 1С/BAS

Припустимо, що головний офіс Вашої фірми знаходиться в Харкові. Крім цього, ви маєте філії в інших містах України/світу, або Ваші співробітники через ситуацію, що склалася, змушені були переїхати в інше місто, або виїхати за кордон. Всі працівники вашої фірми повинні одночасно мати швидкий доступ до програм 1С/BAS, їх документів та даних. Для цього ми переносимо всі дані на наш сервер, а Ви працюєте віддалено (1С/BAS через інтернет).

Все, що потрібно Вашим співробітникам для початку роботи, - комп'ютер/ноутбук з доступом до інтернету. Доступ до програм буде цілодобовим, тому Вам не доведеться хвилюватися про різницю у часових поясах із людьми, які перебувають за межами України.

 

Переваги оренди сервера під 1С/BAS:

 • цілодобовий доступ до програм 1С/BAS з будь-якої точки світу
 • відпадає необхідність купувати дороге серверне обладнання, обладнувати під нього спеціальне приміщення, наймати програмістів та сисадмінів для його обслуговування, купувати ліцензійні програми, і багато іншого
 • регулярне резервне копіювання даних
 • високий рівень безпеки (ми можемо налаштувати так, щоб до Вашого серверу могли підключитися тільки з певних IP адрес)
 • швидке реагування та допомогу з будь-яких питань, що стосуються роботи сервера
 • ми допоможемо Вам встановити будь-яке ПЗ, та налаштувати його під Ваші потреби
 • робота лише з ліцензійними програмами
 • Постійна технічна підтримка досвідчених висококваліфікованих спеціалістів
 • ми регулярно встановлюємо всі необхідні актуальні оновлення

У дата центрі компанії "Admin Service" всі ваші дані знаходяться у вільному доступі для Вас, але під надійним захистом від сторонніх втручань.

З нами Ваші бази даних будуть у повній безпеці.