Організація офісних локальних мереж (СКС)

Що таке СКС? (Структурована кабельна система або структурована комп'ютерна мережа)

Це універсальна мережа, яка дозволяє об'єднати у єдину систему всю IT інфраструктуру вашої фірми. СКС – невід'ємний атрибут сучасних офісних будівель. Вона забезпечує якісну та швидку взаємодію та функціонування різних користувачів, техніки, відділів тощо.

Монтаж СКС краще довірити професіоналам, адже від його якості залежить ефективність роботи всієї фірми.

Компанія "Admin Service" пропонує послуги з організації структурованої кабельної системи на об'єкті будь-якої складності.

СКС створюється для наступних цілей:

  • якісна та швидка взаємодія співробітників
  • зниження витрат та підвищення ефективності роботи компанії
  • Поліпшення якості обслуговування клієнтів

Такі системи відрізняються довгим терміном служби, зручністю використання, безпечною та швидкою передачею інформації та надійністю застосування.

 

Скільки це буде коштувати?

Для кожного клієнта ми робимо персональний розрахунок, з урахуванням безлічі факторів, таких як площа об'єкта, кількість користувачів, техніки, і т.д. Ми гарантуємо максимально ефективне використання ваших коштів, і при розробці проекту насамперед орієнтуємось на ваш бюджет та завжди йдемо на зустріч при розрахунку вартості послуг.

За довгі роки роботи (Компанія "Admin Service" понад 15 років на ринку), ми не раз переконувалися, що при прокладанні СКС економити не варто, і краще відразу довірити справу професіоналам, ніж нести витрати двічі, коли через погану якість установки її доведеться повністю переробляти, і, крім цього, зазнавати збитків у процесі неякісної роботи СКС.

 

Переваги організації локальних офісних мереж компанією "Admin Service"

Якщо ви хочете мати перевагу перед конкурентами, працювати швидко та ефективно, ви зобов'язані подбати про те, щоб IT система вашої фірми працювала правильно.

Ми, як ніхто інший, знаємо, наскільки важливо, щоб в офісі все працювало стабільно і без збоїв. Адже будь-яка затримка у часі в робочому процесі – це незадоволений, або навіть втрачений клієнт, а отже, і гроші. Тому наші фахівці з особливою акуратністю ставляться до цієї роботи, і гарантовано виправдають ваші очікування. На всі наші послуги ми надаємо гарантію, укладаємо договір. Наші експерти готові відповісти на будь-які питання, що вас цікавлять.

Офісна локальна кабельна мережа/структурована кабельна система (СКС) - оптимальне рішення для створення єдиної інформаційної системи в офісі, магазині, на підприємстві, як для об'єктів з невеликою площею, так і для покриття великих площ та підключення великої кількості користувачів.

 

Як відбувається створення СКС?

Спочатку ми вивчимо об'єкт, потреби Вашої фірми, кількість користувачів і т.д., після чого приступимо до підготовки технічного завдання та розробки індивідуальної проектної документації, яка міститиме також специфікацію з розрахунком необхідного обладнання та матеріалів для реалізації проекту. Наступним кроком є безпосередньо виконання монтажних робіт, і тестування мережі, після чого ми вводимо її в експлуатацію. Крім цього, компанія "Admin Service" може запропонувати Вам і подальшу підтримку, а саме забезпечення безперебійної правильної роботи мережі, вирішення можливих інцидентів, розширення мережі при необхідності, тощо.

Від якості установки структурованої кабельної системи залежить:

  • швидкість обміну даними
  • вартість подальшого обслуговування СКС (заощадивши на якості її початкової установки, ви витратите більше на подальші ремонти, а може, й переробку всієї системи заново)
  • безпека всього офісу
  • Простота і можливість підключення нових точок, користувачів, і т.д.
  • Витрати на експлуатацію (тех.обслуговування, енергопостачання, інше), які безпосередньо залежать від початкової якості виконання монтажу.

Коли монтаж СКС вже завершено, кожен невірний прорахунок і виявлена ​​помилка несуть за собою величезні витрати на їх виправлення, а можуть взагалі знецінити все куплене Вами обладнання і вже прокладену мережу, адже через помилки в проекті або непомічені непрофесіоналами нюанси може знадобитися і повна перебудова мережі.

Компанія "Admin Service" гарантує бездоганну роботу кожної СКС, яка була спроектована та встановлена ​​нами, про що свідчать багаторічний різнобічний досвід та висока кваліфікація наших фахівців у цій сфері, а також позитивні відгуки всіх наших клієнтів.