Впровадження 1С, BAS

Впровадження 1С, BAS

Компанія "Admin Service" понад 15 років спеціалізується в тому числі і на наданні послуг, пов'язаних із впровадженням програм 1C/BAS.

Дані IT-системи дають підприємствам можливість автоматизувати фінансову та управлінську сферу, таким чином оптимізувавши роботу компанії. Але впровадження, встановлення та налаштування цих програм - непроста процедура, що вимагає високого професіоналізму в цій сфері та вузькоспрямованих знань.

Недостатньо лише купити ліцензійну програму 1C/BAS, адже ви отримаєте просто стандартні налаштування та обмежений функціонал. Для розширення її можливостей, впровадження та підстроювання під потреби вашого підприємства потрібна ціла низка процедур.

Спочатку ми проведемо повний аналіз Вашого підприємства, його специфіки, масштабу, рівня автоматизації, кількості користувачів, необхідності їх навчання та багато іншого. Також ми візьмемо до уваги всі Ваші особисті побажання. Всі вищевказані нюанси безпосередньо впливають на вибір програми та її версії, а також подальшу роботу з її доопрацювання та розширення базових функціональних можливостей.

Наступним етапом стане безпосередньо доопрацювання та впровадження програм, а також перенесення даних Замовника, встановлення та повне налаштування, після чого ми, у разі потреби, можемо провести навчання персоналу, і програму можна буде починати експлуатувати.

 

Впровадження програм BAS/1С

Ця послуга включає в себе встановлення та подальше налаштування IT-систем, для запуску системи в роботу, а також навчання роботі користувачів.

Особливості послуги з впровадження програм BAS/1С залежать від багатьох факторів, таких як: поставлені замовником завдання, бюджет, терміновість, рівень ознайомленості користувачів/їх здатність швидко навчатися, масштабів Вашої компанії та інше.

 

Складні системи для великих компаній

З великим бізнесом ми дотримуємося технологій впровадження на основі попередньо створеного проекту. Оскільки такі компанії відрізняються наявністю складної інфраструктури, великою кількістю індивідуальних особливостей та унікальними цілями. Ця технологія дозволяє створити високоефективну програму для управління масштабною організацією.

 

Типові програми для малого та середнього бізнесу

Якщо Ви є представником малого або середнього бізнесу, для Вас може бути достатнім впровадження типової програми, без додаткових доопрацювань, що вимагатиме з Вашого боку мінімальних витрат часу та грошей. Ви отримаєте доступ до стандартної версії програми та типових модулів конфігурації. Але, у разі необхідності, яка виникне під час практичного використання програми, ми зможемо доопрацювати їх і після запуску IT системи, і доповнити її необхідними для ефективної роботи функціями.

 

Встановлення програм 1C/BAS віддалено/з виїздом на об'єкт

Ми надаємо такі послуги, як впровадження програм 1C/BAS віддалено/з виїздом на об'єкт Замовника - з урахуванням Ваших особливостей та потреб. Замовити наші послуги може організація з будь-якого регіону, тому що ми працюємо віддалено, а також маємо можливість виїзду до будь-якої точки України.

В рамках цієї послуги, ви можете замовити такі роботи: встановлення програм, їх налаштування, створення облікових записів, налаштування робочих місць, допомога у створенні типових операцій, і навіть навчання користувачів роботі в програмі.

Ми виконаємо доопрацювання початкового функціоналу програми з огляду на Ваші потреби та поставлені Вами завдання.

 

Вартість впровадження програм 1С/BAS:

Ціна встановлення програм BAS/1С залежить від багатьох факторів: терміни, обрана програма, обсяг роботи, кількість користувачів, необхідність доопрацювання функціоналу тощо.

Довірте установку систем 1С/BAS справжнім професіоналам - компанії "Admin Service", з величезним досвідом впровадження програм для управління та обліку у великих компаніях. Ми знаємо, як швидко та якісно автоматизувати ваш бізнес.