Доробка 1С:Підприємства, BAS

Доробка 1С:Підприємство, BAS

Купуючи програми 1С:Підприємство, BAS у їх стандартних налаштуваннях та типових конфігураціях, ви отримаєте великий і потужний функціонал, проте будь-яке підприємство індивідуальне і має свою специфіку та різні вимоги до автоматизації робочих процесів.

Це одна з причин, чому доробка програмних продуктів 1С:Підприємства, BAS - популярна і необхідна послуга для бізнесу, що розвивається. Неважливо, на якій стадії у Вас виникла потреба в цій послузі - можливо, Ви хочете доопрацювати деякі аспекти, що стосуються здачі звітності, або вже впроваджуєте SIP-телефонію і Вам необхідно адаптувати її до потреб співробітників для максимальної швидкості роботи.

Це не означає, що дані програми є поганими, і мають недостатній функціонал, просто вони дуже гнучкі, і потребують індивідуального доопрацювання. При купівлі програмного продукту лінійки BAS, ви отримуєте великий спектр можливостей, а не тільки стандартний облік.

Компанія "Admin Service" пропонує свої послуги з адаптації та доопрацювання 1С:Підприємства, BAS відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

 

Кому потрібне доопрацювання 1С:Підприємства, BAS?

  • Ваша компанія веде облік індивідуальним чином, який відрізняється від стандартних налаштувань програми
  • У стандартних формах звіту немає всієї необхідної інформації
  • Ви хочете провести впровадження та налагодження специфічного бух.обліку/управлінського обліку
  • Необхідно налаштувати зв'язок 1С:Підприємства, BAS з іншими програмами (сайтом/клієнт банком/базою даних/інше)
  • Вам потрібно налаштувати програму для подання звітностей органам перевірки в електронному вигляді
  • Є бажання автоматизувати та спростити процедури внесення та зміни інформації
  • і багато іншого

 

Як проходить доопрацювання 1С: Підприємства, BAS?

Після того, як ви звернетеся до компанії "Admin Service", наші фахівці запропонують Вам найкращі варіанти з доопрацювання конфігурацій з урахуванням Вашої специфіки та індивідуальних побажань.

Ми складемо технічне завдання, озвучимо вартість конкретного переліку послуг та терміни їх виконання. Після спільного затвердження всіх нюансів, ми перейдемо безпосередньо до доопрацювання 1С:Підприємства, BAS, і, у разі потреби, навчання кінцевих користувачів роботі з програмою з урахуванням усіх змін. Перед використанням доопрацьована версія програми обов'язково тестується. На всі свої послуги компанія "Admin Service" надає гарантію.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Ми пропонуємо віддалене доопрацювання будь-якої складності в короткий термін, і неважливо, в якому місті чи навіть країні знаходяться кінцеві користувачі програми.

На всі послуги ми надаємо гарантію. Доопрацьована програма проходить обов'язкове тестування. Малоймовірно, але якщо ви все ж таки виявите в доробленій нами програмі помилку або дефект, ми виправимо її максимально швидко і абсолютно безкоштовно. Ми гарантуємо 100% збереження Вашої інформації при доопрацюванні програми.

Неважливо, в якій точці світу Ви знаходитесь, ми можемо запропонувати Вам віддалену настройку, і, у разі потреби, подальше онлайн обслуговування.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм, практичні навички, та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.