Ремонт комп'ютерів

Ремонт комп'ютерів

Компанія "Admin Service" понад 15 років спеціалізується в тому числі і на наданні послуг, пов'язаних з ремонтом ПК будь-якої складності.

 

У вас зламався комп'ютер?

Компанія "Admin Service" пропонує ремонт будь-яких моделей комп'ютерів. 9 із 10 поломок ми виправимо менше, ніж за годину. В окремих випадках, коли поломка є серйозною (потрібна заміна деталей, і т.д.) - ремонт може зайняти кілька днів. Гарантія на усі виконані роботи. Вартість нашої роботи/деталей, ми повідомимо Вас до початку робіт, і вона не змінюватиметься. Оплата за фактом виконаних робіт.

Більшість комп'ютерів приходить у несправність через неправильну експлуатацію, якщо у Вашому випадку все сталося саме так - після ремонту наші фахівці розкажуть Вам, як правильно доглядати пристрій, щоб уникнути поломок надалі.

Ви можете замовити терміновий виїзд нашого майстра.

 

Види ремонту комп'ютера, які ми пропонуємо:

Ваш комп'ютер заражений вірусами? Він зависає, працює повільно, довго вмикається чи не вмикається взагалі? Нагрівається та шумить? Самостійно вимикається? Ви зіткнулися з шахраями, які заблокували Ваш комп'ютер та займаються здирством? Розбили екран? Чи залили комп'ютер рідиною? У вас клавіатура не працює? Чи не підключається флешка?

Компанія "Admin Service" виправить усі вищеперелічені, а також будь-які інші проблеми!

Ми пропонуємо такі послуги, як: чищення комп'ютера від пилу/ заміна відеокарти/ процесора/ відеочіпа комп'ютера, материнської плати, ремонт комп'ютера після залиття/ Заміна термопасти/ Ремонт та заміна деталей/ Модернізація комп'ютера/ Ремонт блоку живлення/ Комп'ютерна допомога/ Встановлення Windows/ оновлення Windows/ Встановлення програм/ Налаштування комп'ютера/ Видалення вірусів/

Відновлення даних/ Відновлення фото/ Копіювання даних/ Реанімація флешки/ Ремонт жорсткого диска/ Налаштування інтернету/ Встановлення Wi-Fi роутера/ Налаштування Wi-Fi / Покращення сигналу Wi-Fi/ Відновлення Windows/ Налаштування Windows/ Складання комп'ютерів/ Діагностика комп'ютера/ Збільшити пам'ять комп'ютера/ Налаштування роутера/ Монтаж та налаштування мережі/ Видалення банерів/ Видалення блокувальників/ Встановлення будь-якого антивірусу/ Батьківський контроль/ Абонентське обслуговування компаній/ Установка ПЗ/ Консультація користувачів/ Налаштування хмари/ і багато іншого.

Компанія "Admin Service" радить своїм клієнтам не рідше разу на рік проводити комплексну діагностику комп'ютерної техніки, яка включає чистку від пилу, що допоможе уникнути перегріву, і псування деталей в результаті згоряння. Адже будь-якій проблемі дешевше запобігти, ніж вирішувати її за фактом виникнення.

Крім цього, ми можемо допомогти Вам у налаштуванні Вашого комп'ютера, встановити програми, модернізувати його, а також можемо допомогти у виборі та зборі комп'ютера під Ваш конкретний запит.

 

Скільки це буде коштувати?

У той час, як більшість сервісних центрів приступають до роботи без попереднього обговорення з клієнтом, після чого виставляють рахунок, який може стати для Вас сюрпризом, ми повідомимо Вам кінцеву вартість ремонту Вашого пристрою до початку робіт, та погодимо з Вами перелік послуг/запчастин та варіанти їхньої вартості. Крім цього, якщо Ви ремонтуватимете пристрій у нас, консультація та Діагностика

будуть безкоштовними. Ми співпрацюємо з прямими виробниками обладнання і купуємо запчастини без зайвих націнок, тому якщо ви хочете відремонтувати комп'ютер недорого - ми з радістю допоможемо Вам!

Ремонт комп'ютера в компанії Admin Service - це дешево і надійно.

 

Чому варто звернутися саме в сервісний центр компанії "Admin Service"?

У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, тому звернувшись до нас з питань ремонту комп'ютера, ви 100% отримаєте консультацію досвідченого майстра, а не просто секретаря або рядового менеджера.

Будь-який ремонт ми проводимо в максимально швидкі терміни, вам не доведеться чекати на свій пристрій тижнями.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання та тільки оригінальні комплектуючі.

Співробітники сервісного центру компанії "Admin Service" із задоволенням допоможуть Вам вирішити будь-яку проблему!