Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж систем відеоспостереження

У зв'язку з останніми подіями в Україні, питання якісного професійного відеоспостереження постало особливо гостро. Його потребують різні об'єкти: пов'язані зі зберіганням товарів, торгівлею, офіси, житлові приміщення (будинки, квартири), тощо, адже сучасні технології встановлення відеоспостереження дозволяють гарантувати безпеку будь-якого приміщення.

Система відеоспостереження - найкращий спосіб запобігти вторгненню сторонніх осіб на приватну територію, а якщо злочин все ж таки відбувся - запис камери матиме величезне значення у пошуку та визначенні злочинців.

Все більше звернень надходить від замовників, яким мало однієї лише відеофіксації того, що відбувається на об'єкті, адже вони потребують ще й отримання сповіщень про виявлення руху на об'єкті, або відвідування "заборонених" зон.

 

Компанія "Admin Service" може запропонувати вам встановлення найсучасніших систем відеоспостереження, що включають:

  • Датчики руху (камера веде запис тільки коли спрацював датчик, про що клієнту приходить повідомлення)
  • відео високої якості, з можливістю будь-коли спостерігати за об'єктом через екран свого комп'ютера, і навіть мобільного телефону, достатньо мати доступ до інтернету
  • системи, здатні вести відеозапис у повній темряві у високій якості, камери з автоматичним переходом до нічного режиму роботи
  • системи відеоспостереження з мікрофоном/функцією звукозапису

У своїй роботі ми використовуємо виключно професійне якісне обладнання та гарантуємо Вам максимальну безпеку.

Компанія Admin Service допоможе у проектуванні та монтажі системи відеоспостереження будь-якої складності, на об'єктах будь-яких масштабів: як маленьких домашніх, так і великих інтегрованих систем відеоспостереження для бізнесу. Крім цього, наша фірма надає такі послуги, як модернізація/розширення вже існуючої системи відеоспостереження.

 

Як відбувається встановлення відеоспостереження?

Наші фахівці проводять огляд об'єкта, після чого погоджують із замовником усі нюанси встановлення та монтажу: ви дізнаєтеся мінімально необхідну кількість відеокамер, отримаєте рекомендації щодо вибору обладнання, яке найкраще підійде у вашому конкретному випадку, та оберете спосіб подальшого технічного обслуговування систем відеоспостереження, що підійде саме для Вас. Компанія "Admin Service" гарантує найкраще співвідношення ціни та якості. Ми співпрацюємо з різними виробниками обладнання, що допоможе Вам встановити відеоспостереження недорого.

 

Переваги, які ви отримаєте, звернувшись до компанії "Admin Service":

Ми гарантуємо вам: швидкий та професійний монтаж, використання виключно високоякісного обладнання та комплектуючих, повне виконання всіх гарантійних зобов'язань, у разі потреби – подальше оперативне та якісне обслуговування систем відеоспостереження, врахування абсолютно всіх ваших побажань та потреб, та, що важливо, повну конфіденційність. Наша фірма надає подібні послуги вже понад 15 років, а наші фахівці мають величезний професійний досвід.

Якщо вам потрібно встановити системи відеоспостереження швидко/якісно/недорого, компанія "Admin Service" - найкращий вибір.