Оренда BackUp сервера

Оренда BackUp сервера

Компанія "Admin Service" пропонує послуги з оренди серверів BackUP для Вашого бізнесу в сучасних дата-центрах України та Європи. Даний вид сервера забезпечить регулярне резервне копіювання Ваших даних, доступ до яких ви гарантовано матимете цілодобово, з будь-якої точки світу.

Навіть якщо ви вже використовуєте власний сервер, його безпека часто буває обмежена, і не дозволяє повноцінно, швидко і без втрат інформації здійснювати резервне копіювання великого обсягу файлів.

Важливість регулярного та своєчасного копіювання вмісту вашого сайту чи бази даних важко переоцінити.

 

Що включає вартість оренди BackUp сервера?

  • Ми створимо для Вас власний акаунт, доступ до якого матимете тільки Ви (за персональним логіном та паролем)
  • Проведемо всі необхідні налаштування, та налаштуємо всі параметри відповідно до Ваших індивідуальних вимог
  • Гарантуємо регулярне резервне копіювання та надійне збереження всіх Ваших файлів
  • Забезпечимо підтримку досвідчених спеціалістів на весь період оренди

 

Простими словами про те, що таке BackUp сервер, і для чого він потрібен

Бекап (резервна копія) – це попередньо створена копія даних для відновлення у разі втрати оригінальних даних.

Послуга оренди BackUP сервера - це надання місця на сучасному сервері, з гарантією регулярного резервного копіювання Ваших даних та їх надійного зберігання.

Бекап-сервер допоможе Вам у виконанні наступних завдань:

  • вивантажувати на нього великі обсяги резервних копій матеріалу
  • забезпечити надійне зберігання файлів навіть у моменти, коли 1С/BAS не доступні
  • убезпечити себе від ситуацій, коли завантаження файлів на сайт раптово переривається, і вони губляться безповоротно.

Наші фахівці обговорять з Вами всі нюанси: яку інформацію ви хочете резервувати, як часто, як довго повинні зберігатися файли та багато іншого.

Оренда бекап сервера допоможе Вам налагодити процес резервного копіювання Ваших даних, що може убезпечити Вас на випадок, якщо основний сервер вийде з ладу, а також захистить від ситуацій, пов'язаних із людським фактором, коли співробітники випадково видаляють важливі дані.

 

Приклади способів використання бекап-сервера:

Ви можете використовувати його як:

  • Сховище (Ви можете створити "Дзеркало" свого сайту, або використовувати його для зберігання дуже великих обсягів інформації та файлів, з гарантованим доступом до них 24/7, та технічною підтримкою досвідчених фахівців.)
  • Хмарний робочий диск (У наш час, питання віддаленої роботи співробітників є дуже актуальним, це рішення є ідеальним для створення віддаленого робочого диска. Ви можете як обмежити, так і надати доступ до інформації та файлів співробітникам, а також зберігати великі обсяги інформації. Ми гарантуємо їх цілодобову доступність, конфіденційність, надійний захист та 100% безпеку.)

Ви зможете відновити сайт або отримати доступ до величезної бази даних за лічені хвилини.

Компанія "Admin Service" пропонує в оренду бэкап-сервери різного обсягу, залежно від Ваших потреб.

 

Чому варто віддати перевагу BackUp-серверу?

Ми пропонуємо в оренду сервери, розташовані на потужній сучасній платформі, що мають відмінні продуктивні характеристики, і гарантуємо Вам швидку, надійну і стабільну роботу!

Ви зможете створювати резервні копії файлів найбільших розмірів, що відкриє безліч нових можливостей.

Ви забезпечите свої файли та інформацію багаторівневим захистом від їх втрати або вірусних атак завдяки технічним характеристикам таких серверів. Можна забути про ситуації, коли інформація була втрачена, що вимагало дорогої та довгої процедури відновлення, або вона не піддавалася відновленню взагалі, і це доставило безліч проблем.

Очевидно, що орендувати бекап-сервер набагато вигідніше, ніж купувати та утримувати власне обладнання, адже в цьому випадку ви уникаєте таких витратних процесів як створення платформи для його розміщення, яка відповідатиме великій кількості вимог, налаштування обладнання та його постійне технічне обслуговування грамотними спеціалістами (їх утримання в штаті коштує дорого), створення особистої системи захисту інформації, покупка програмного забезпечення, антивірусів, витрати на регулярне резервне копіювання бази даних та багато іншого.

Як правило, бекап-сервер дешевший за сервери іншого типу, оскільки має обмежений набір функцій. Але у Вашому конкретному випадку саме це рішення може стати ідеальним! Не варто переплачувати за зайвий функціонал, коли в ньому немає потреби.

Ви можете не сумніватися, що Ваша база даних знаходиться під 100% захистом, і навіть у випадку, коли один із Ваших співробітників випадково видалить важливий документ, або навіть усю базу даних, все можна буде відновити.

Ми гарантуємо високу швидкість доступу до резервних копій Ваших даних, швидке відновлення даних з бекап-сервера, швидкий доступ до резервних копій у будь-який час дня та ночі, потрібний лише доступ до інтернету.

 

Скільки часу займе встановлення?
Однією з багатьох переваг орендованого бэкап-сервера є швидкість встановлення та активації - як правило, не більше 12-ти годин.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Наші сервери розташовані в сучасних дата-центрах України та Європи, ми використовуємо високоякісне обладнання, його технічні характеристики дозволяють отримати безпрецедентну швидкість передачі даних. Отже, за фізичним обладнанням, на якому зберігається вся Ваша інформація, постійно стежать досвідчені фахівці високого класу, вони забезпечують своєчасне встановлення необхідних оновлень, стежать за рівнем температури та багатьма іншими факторами.

Встановлення та активація відбудеться в найкоротші терміни (як правило, не більше 12 годин), і неважливо, в якому місті або навіть країні знаходяться кінцеві користувачі.

Ви зможете в будь-який момент збільшити обсяг сховища та його потужність.

Ми гарантуємо 100% безпеку та конфіденційність Вашої інформації.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм та обладнання, практичні навички та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.