Побудова корпоративних Wi-Fi мереж

Проектування/установка/адміністрування Wi-Fi мереж

Компанія "Admin Service" понад 15 років спеціалізується в тому числі і на наданні послуг, пов'язаних з корпоративними Wi-Fi мережами на різних об'єктах, за ці роки нами було успішно спроектовано та побудовано вже не один десяток корпоративних Wi-Fi мереж. Ми допоможемо Вам побудувати Wi-Fi мережу на об'єкті будь-якої складності: чи то маленький офіс, чи велике промислове підприємство.

 

Чому сьогодні не можна обійтися без корпоративної мережі Wi-Fi?

Сьогодні Wi-Fi мережа необхідна скрізь: у маленькому офісі, на великому виробничому підприємстві, у торговій компанії, готельному комплексі тощо.

Якщо 10 років тому не всі знали, що таке Wi-Fi і навіщо він взагалі потрібен, сьогодні неможливо уявити роботу будь-якого бізнесу без інтернету, а отже, і без корпоративного Wi-Fi в офісі.

При якісному та грамотному проектуванні власна корпоративна бездротова Wi-Fi мережа буде не тільки швидкісною, але й безпечною та надійно захищеною від будь-яких втручань зловмисників, а також доступною по всій території Вашого об'єкту.

Перевагами корпоративної Wi-Fi мережі є простота підключення до неї користувачів та мобільність, адже її можна розгорнути практично в будь-якій точці Вашого приміщення, тим самим позбувшись прив'язки до конкретного робочого місця, та, за бажання, надавши безкоштовний доступ до Wi-Fi вашим клієнтам і відвідувачам, що стане для них приємним бонусом.

 

Як створити корпоративну мережу Wi-Fi?

Послуги з побудови корпоративних Wi-Fi мереж компанія "Admin Service" пропонує понад 15 років. Ми допоможемо Вам підключити бездротову мережу до інтернету, проведемо налаштування безпеки, а також способу доступу до мережі співробітників та клієнтів. Якщо вашій компанії потрібно побудувати корпоративну Wi-Fi мережу так, щоб до неї змогла підключитися велика кількість користувачів/клієнтів, то ми збільшимо її пропускну здатність ще на стадії проектування.

Побудувати Wi-Fi мережу, яка покриватиме кілька поверхів однієї будівлі, зберігаючи при цьому хороший і стабільний сигнал на кожному поверсі - непросте завдання, довірити яке краще професіоналам, адже вам знадобиться виконати якісні роботи з прокладки кабелю на кожному з поверхів.

Найважливішим етапом у будівництві корпоративної бездротової мережі є насамперед її грамотне проектування. Наші спеціалісти вивчать об'єкт до дрібниць: з урахуванням плану приміщення, поглинаючих здібностей дверей, підлог і стін, і т.д., і тільки потім, з урахуванням усіх нюансів, почнуть підбирати обладнання.

Багато фірм не приділяють належної уваги етапу проектування мережі, і займаються її побудовою "на око", отримуючи в результаті Wi-Fi мережу, що працює на низькій швидкості, з постійними збоями.

До цього питання слід поставитися з максимальною серйозністю і довірити справу досвідченим фахівцям, адже від якості інтернету безпосередньо залежить робота всієї організації.

 

Вартість створення корпоративної Wi-Fi-мережі

Для створення мереж такого рівня необхідно якісне, надійне обладнання, і рішення, що підходять для домашніх користувачів, тут застосовуватись не можуть. На відміну від домашнього Wi-Fi, корпоративна мережа має бути дуже надійно захищена від зламів, проникнень зловмисників або підключення сторонніх користувачів. Крім цього, мережа повинна повністю покривати всю зону об'єкта, адже якщо вдома ви можете просто перейти в іншу кімнату, то в офісі кожне робоче місце має бути забезпечене хорошим стабільним інтернетом.

До вибору постачальника обладнання варто підійти дуже відповідально, адже низька вартість супроводжується такою ж низькою швидкістю інтернету, проблемами з підключенням, тощо, але компанія Admin Service допоможе Вам створити корпоративну Wi-Fi мережу недорого, адже ми працюємо з прямими. виробниками, і можемо дістати обладнання за найвигіднішою ціною.
Після вивчення об'єкта, наші фахівці спроектують Wi-Fi мережу і допоможуть Вам у виборі та купівлі необхідного обладнання з максимальною ефективністю використання Ваших коштів.