Проектування та монтаж ВОЛЗ

Проектування та монтаж ВОЛЗ

Фахівці компанії "Admin Service" пропонують послуги з проектування, прокладання, будівництва, монтажу волоконно-оптичних ліній зв'язку.

Звернувшись до нас з питань створення ВОЛЗ, ви, залежно від своїх потреб, можете отримати: якісну магістральну лінію зв'язку завдовжки кілька десятків км/ швидкість передачі даних до 10 Гбіт на секунду (із застосуванням технологій агрегації - набагато вище)/ побудова високошвидкісних ліній зв'язку на об'єктах з великими площами/ можливість вибору різних видів обладнання (різних цінових категорій) при проектуванні ВОЛЗ/ тривалий термін служби ВОЛЗ (25 років і більше)/ високий рівень захисту від несанкціонованих підключень/мережа, що відрізняється стійкістю до електромагнітного впливу.

Сьогодні ВОЛЗ вважається оптимальним рішенням, тому є найпопулярнішим видом провідників. До цього виду провідника можна вдаватися і створюючи нову лінію зв'язку, і оновлюючи старі. Оптоволоконний кабель відрізняється від мідних кабелей і бездротових технологій передачі даних великою кількістю переваг, серед яких: стійкість до перешкод у рази вище, робота набагато стабільніша, можливість витримувати пікові навантаження, і багато іншого.

 

Що таке ВОЛЗ?

Волоконно-оптичні лінії зв'язку (скорочено – ВОЛЗ) – це вид зв'язку, за допомогою якого інформація передається по оптичному волокну, або оптичним діелектричним хвилеводам.

Сьогодні оптоволокно - один із найкращих способів передачі потоків інформації на великі відстані, без шкоди для неї, з повним збереженням якості.

Прокладання ВОЛЗ дозволить Вам звести в одну систему безліч інформаційних сервісів: локальні мережі, системи відеоспостереження, телефонні мережі, система безпеки та багато іншого.

 

Переваги ВОЛЗ:

  • можливість передачі великих обсягів інформаційних потоків
  • передача інформації на значні відстані без шкоди для неї
  • високий рівень захисту від несанкціонованого доступу
  • ВОЛЗ не сприйнятливі до перешкод та електромагнітних коливань
  • термін служби може становити 25 років, і більше

Завдяки вищезгаданим перевагам, ви зможете використовувати оптоволокно на великих відстанях, не турбуючись про перешкоди для сигналу, і отримаєте надійне, безпечне, високошвидкісне інтернет-з'єднання. Оптоволоконну систему практично неможливо зламати фізично, оскільки сигнал, що передається з її допомогою, не випромінюється, і перехопити його дуже важко.

 

Конкретні приклади послуг, пов'язаних із ВОЛЗ, що надаються компанією "Admin Service"

Проектування ВОЛЗ/ Прокладка ВОЛЗ (внутрішня та зовнішня), монтаж ВОЛЗ/ зварювання оптики/ з'єднання оптичних волокон або обробка кабелю за допомогою зварювального методу/ допомога у виборі, прокладання, оптимізації та налаштування вже існуючого обладнання ВОЛЗ/ послуги мережі (вимірювання рівня стійкості ВОЛЗ до шумів та перешкод, інше).

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" надасть Вам професійну допомогу в будь-якому місті України (залежно від потреби - віддалено або з виїздом на об'єкт).

Ми маємо багаторічний (більше 15 років) досвід роботи з різними видами обладнання, практичні навички, та великі знання в галузі мережевих технологій, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу), та надаємо гарантію на усі свої роботи.

При виборі компанії, що надає послуги з проектування та монтажу ВОЛЗ, перевагу слід віддати тій, яка безпосередньо співпрацює з великими інтернет-провайдерами. Саме такою компанією і є "Admin Service".

 

Скільки коштує проектування/монтаж ВОЛЗ?

Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів: терміновість роботи, кількість задіяних співробітників, місце розташування об'єкта, наявність/відсутність необхідності закупівлі обладнання та комплектуючих та багато іншого. Ми назвемо Вам точну вартість наших послуг після обговорення всіх нюансів, і вона не буде раптово видозмінюватися після виконання робіт, будь-які питання щодо ціни обладнання або виникнення додаткових робіт, необхідність яких неможливо було заздалегідь передбачити, будуть обговорюватися з Вами до початку будь-яких дій з нашого боку, і рахунок за наші послуги не стане для Вас сюрпризом.