Монтаж, налаштування систем контролю доступу (СКД/СКУД)

Монтаж, налаштування систем контролю доступу (СКД/СКУД)

Фахівці компанії "Admin Service" пропонують послуги з монтажу та налаштування систем контролю доступу (СКД).

СКД дає можливість спростити та оптимізувати роботу охоронної служби підприємства. Це налагоджена система під керуванням та контролем спеціального програмного забезпечення. Від грамотності її налаштування та монтажу залежить вся робота охоронної системи Вашої фірми.

У зв'язку з останніми подіями в країні, питання про обладнання об'єкта гарною захисною програмою, яка дозволить вести постійний контроль доступу, та виключити зломи та несанкціоновані проникнення, виникає у будь-якої організації. Однак установка такої системи – складна процедура, яка потребує високих професійних знань, та досвіду застосування останніх сучасних технологій. Фахівці "Admin Service" мають все необхідне обладнання, і величезний досвід виконання аналогічних робіт на найрізноманітніших об'єктах, саме тому ми можемо впевнено гарантувати якісну установку систем контролю доступу на будь-якому підприємстві, незалежно від масштабів та особливостей об'єкта, або кількості персоналу.

 

Що таке система контролю доступу (СКД/СКУД)?

СКД - це система безпеки, яка дозволяє контролювати і керувати доступом до об'єкта, ця система включає як спец.обладнання, так і особливе програмне забезпечення. Встановлення системи контролю доступу зробить Ваш об'єкт максимально захищеним від несанкціонованого доступу сторонніх осіб.

У наш час будь-яка людина стикається з подібними системами практично щодня. Це може бути шлагбаум, турнікет, автоматична брама, тобто будь-яка конструкція, оснащена механізмом, який забороняє/дозволяє прохід/проїзд на об'єкт.

Установка СКД повністю окупається у швидкі терміни, і є вигідною для Вас, адже вона дозволяє зменшити витрати на утримання охоронної служби.

 

Переваги встановлення систем контролю доступу

Замовивши послугу "Монтаж/налаштування СКД" компанії "Admin Service", ви отримаєте можливість посилити безпеку об'єкту та модернізувати всю охоронну систему Вашого підприємства.

Дана система дозволяє контролювати час входу та виходу співробітників, отже, Ви зможете вести об'єктивний підрахунок часу, який працівники проводять на робочому місці.

Даною системою можна керувати як на місці, так і дистанційно, є функція віддаленого відкриття/закриття доступу. За допомогою спеціальних налаштувань, ви зможете самостійно розподіляти або обмежувати доступ до своїх об'єктів, що робить використання СКД зручним, вигідним та раціональним.

Дана система дозволить Вам обмежити доступ до об'єкту будь-яких сторонніх осіб.

Відвідувачі зможуть проникнути на території лише за допомогою персональної перепустки, кожен відвідувач буде ідентифікований, а дані про кожен вхід/вихід збережені в системі.

При екстреній евакуації всі замки будуть вимикатися автоматично, але несанкціоноване проникнення на об'єкт буде виключено.

Щоб скористатися всіма перевагами СКД, її монтаж та налаштування слід довірити професіоналам, адже від грамотності встановлення кожного елемента залежить вся подальша робота системи.

 

Конкретні приклади послуг, пов'язаних з монтажем та налаштуванням систем контролю доступу, що надаються компанією "Admin Service"

При установці СКД, насамперед проводиться аналіз об'єкта, діагностика будівлі та всіх її інженерних комунікацій, на основі чого ми складаємо детальну схему приміщення. Після цього ми підбираємо оптимальне обладнання і знаходимо рішення, які підійдуть саме Вам. З урахуванням усієї отриманої нами інформації, ми приступаємо до створення проекту системи контролю доступу, плану роботи та формуємо кошторис. Всі вищезазначені документи обов'язково узгоджуються із Замовником, і на їх основі ми проводимо інсталяцію всіх необхідних елементів системи (система безпеки, відеоспостереження тощо, об'єднуються нами в один єдиний компекс). У випадку, якщо на Вашому об'єкті відсутні інженерні комунікації, ми також надаємо послуги з прокладання кабелів. Крім цього, ми пропонуємо послуги встановлення бездротових систем контролю доступу, що працюють на основі модулів 3G/LTE або Wi-Fi з'єднання. Завершальним етапом є тестування роботи СКД, а також детальна демонстрація та навчання Ваших співробітників роботі з системою.

 

Скільки коштує монтаж/налаштування систем контролю доступу (СКД)?

Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів: терміновість роботи, кількість задіяних співробітників, місце розташування об'єкта, наявність/відсутність необхідності закупівлі обладнання та комплектуючих, вартість обраного обладнання, особливості інженерних комунікацій об'єкта, умови роботи та багато іншого. Ми назвемо Вам точну вартість наших послуг після обговорення всіх нюансів, і вона не буде раптово видозмінюватися після виконання робіт, будь-які питання щодо ціни обладнання чи виникнення додаткових робіт, необхідність яких неможливо було заздалегідь передбачити, будуть обговорюватися з Вами до початку будь-яких дій з нашого боку, і рахунок за надання наших послуг не стане для Вас сюрпризом.
Одним з головних пріоритетів компанії "Admin Service" є максимально ефективне використання коштів замовників, ми дотримуємося лояльної цінової політики, тому у нас ви можете замовити такі послуги, як монтаж/налаштування систем контролю доступу (СКД) недорого.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" надасть Вам професійну допомогу в будь-якому місті України (залежно від потреби - віддалено або з виїздом на об'єкт).

Ми маємо багаторічний (більше 15 років) досвід роботи з різними видами обладнання, практичні навички, та великі знання в галузі систем контролю доступу, велику кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу), та надаємо гарантію на всі свої роботи.

При виборі компанії, що надає послуги з монтажу/налаштування систем контролю доступу, перевагу слід віддати тій, яка безпосередньо співпрацює з постачальниками обладнання, адже це дозволить вам значно заощадити ваші кошти. Саме такою компанією і є "Admin Service".

У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, ми маємо все необхідне обладнання та гарантуємо Вам грамотний, якісний монтаж усіх елементів системи.

Після завершення встановлення СКД за бажанням ви можете підписати з нами договір абонентського обслуговування на надання сервісних послуг, пов'язаних із системою.