Установка домофонів та визовних панелей

Установка домофонів та визовних панелей

Спеціалісти компанії "Admin Service" пропонують свої послуги по встановленню домофонів та визовних панелей як у приватних або багатоквартирних будинках, так і на великих виробництвах, офісах/офісних будівлях тощо. На всі наші послуги надається гарантія.

Установка домофону/визовної панелі - це швидкий, простий і зручний метод убезпечити будь-який об'єкт, і розпізнати людину не відкриваючи двері. У наш час такий охоронний метод зустрічається майже в кожній квартирі та корпоративній будівлі.

Компанія "Admin Service" більше 15-ти років на ринку, ми можемо встановити домофон/викличну панель на об'єкті будь-якої складності, ми знайомі з останніми технологіями, всі наші фахівці мають величезний досвід вирішення найскладніших завдань.

 

Як відбувається встановлення домофону?

Роботи включають кілька етапів: першим є прокладання кабелю, після цього відбувається монтаж і комутація самої викликової панелі, і завершальним етапом є встановлення і підключення домофону. Особливу увагу слід приділити вибору підходящого саме у Вашому випадку кабелю, а також його прокладці, адже від цього залежатиме вся подальша робота домофонної системи, і термін її служби.

Компанія "Admin Service" співпрацює з різними фірмами-виробниками обладнання безпосередньо, тому наші фахівці можуть надати Вам професійну допомогу у виборі обладнання за найдоступнішими цінами, з урахуванням усіх Ваших індивідуальних особливостей та запитів.

 

Кому потрібна установка домофону та викликових панелей?

У квартирах і приватних будинках установка домофону/викликової панелі - найшвидший і надійніший спосіб убезпечити себе та своїх рідних від проникнення сторонніх осіб, адже це дозволяє без особистого контакту ідентифікувати відвідувача, і тільки після цього відчинити двері.

Домофон позбавить мешканців приватного будинку необхідності зайвий раз залишати приміщення і виходити на вулицю тільки для того, щоб відкрити ворота або хвіртку.

Встановивши домофон з можливістю віддаленого доступу за допомогою спеціальної програми на Вашому телефоні, Ви завжди зможете впустити в будинок няню дитини, клінінг та інший обслуговуючий персонал, не надаючи їм окремого екземпляра ключа.

У комерційних будинках установка домофону/викликової панелі допоможе спростити роботу охоронної системи, налагодити контрольно-пропускний режим.

Якщо ви віддасте перевагу відеодомофону, для ідентифікації відвідувача Вам буде достатньо просто подивитися на екран, навіть не вступаючи з ним у діалог.

 

Як вибрати домофон та панель виклику? Скільки коштує установка домофону/викличної панелі?

Головна функція домофонної системи – ідентифікувати відвідувача (шляхом розмови, або, при виборі відеодомофона – перегляду екрана), та, за необхідності, відкрити йому двері. Але, за бажанням Замовника, можливі й інші додаткові функції (кілька панелей виклику та замків на дверях, додаткові камери тощо).

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати модель обладнання з урахуванням усіх особливостей об'єкту та поставлених Вами завдань. Наприклад, панель виклику домофону можна поставити як на вулиці, так і всередині приміщення, моделі бувають як пластикові, так і металеві, їх розміри і роздільна здатність зображення камери так само бувають різними. Також важливим є тип приміщення і все, що його оточує, залежно від цього ми підбираємо моделі з різним кутом огляду, і в разі потреби можемо встановити додаткові камери, щоб у зловмисника не було шансу сховатися.

У випадку, якщо Ваш бюджет дуже обмежений, ми підкажемо Вам варіанти моделей за найдоступнішими цінами, які не мають широкого функціоналу, але бувають випадки, коли такий вибір є виправданим і оптимальним.

Компанія "Admin Service" може також об'єднати систему з кількох точок пропуску з декількома викликними панелями в один єдиний пункт.

Всі перелічені вище нюанси впливають на кінцеву ціну послуги.

 

Скільки це буде коштувати?

Ми назвемо Вам точну вартість наших послуг після обговорення всіх нюансів, і вона не буде раптово видозмінюватися після виконання робіт, будь-які питання щодо ціни обладнання або виникнення додаткових робіт, необхідність яких неможливо було заздалегідь передбачити, будуть обговорюватися з Вами до початку будь-яких дій з нашого боку, і рахунок за наші послуги не стане Вам сюрпризом.
Одним із головних пріоритетів компанії "Admin Service" є максимально ефективне використання коштів замовників, ми дотримуємося лояльної цінової політики, тому у нас ви можете замовити такі послуги, як встановлення домофону/викличної панелі недорого.

 

Чому встановленням домофону/викликових панелей повинен займатися досвідчений майстер?

Якщо ви хочете, щоб вся домофонна система в майбутньому працювала коректно, її установка має бути якісною та грамотною, що потребує певного рівня знань, навичок. Простому користувачу буде складно провести монтаж обладнання самостійно, а порушення базових правил, помилки у послідовності дій, низькоякісний матеріал та обладнання, неправильно підібраний кабель, та багато іншого, гарантовано приведуть Вас до поломки домофону, або його некоректної роботи.

Досвідчений майстер підбере оптимальний у Вашому конкретному випадку варіант кабелю та способу його укладання, створить грамотну схему розташування блоків домофону, швидко та якісно проведе всі роботи з встановлення та налаштування обладнання. Радимо замовити послуги з встановлення домофону/викликових панелей у професіоналів - співробітників компанії "Admin Service", і не турбуватися про роботу обладнання в майбутньому.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" надасть Вам професійну допомогу у будь-якому місті України.

Ми маємо багаторічний (більше 15 років) досвід роботи з різними видами обладнання, практичні навички та знання, велику кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу), та надаємо гарантію на всі свої роботи .

При виборі компанії, що надає послуги по встановленню домофонів/викликових панелей, перевагу слід віддати тій, яка безпосередньо співпрацює з постачальниками обладнання, адже це дозволить вам значно заощадити ваші кошти. Саме такою компанією і є "Admin Service".

У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, ми маємо все необхідне обладнання та гарантуємо Вам грамотний, якісний монтаж та встановлення обраного Вами обладнання.