ІТ директор

Хто такий IT-директор?

Сьогодні успіх будь-якої організації та її розвиток насамперед залежить від грамотно побудованої роботи ІТ.

Бізнес нашого часу потребує прогресивних, актуальних рішень, інакше він буде неконкурентоспроможним.

Впровадженням таких рішень у компанії має займатися IT-фахівець, який не просто візьме на себе встановлення програмного забезпечення та ремонт поломок, а й організує комплексний розвиток IT-інфраструктури. Він повинен не тільки мати технічні знання та навички, але і бути хорошим управлінцем, і бути висококваліфікованим, бути не тільки сисадміном, програмістом або інженером, а IT-директором.

Утримання такого фахівця у штаті не завжди виправдане, оскільки такому фахівцю щомісяця необхідно платити тисячі доларів. Тому компанія "Admin Service" пропонує Вам послугу “IT-директор”.

 

Що Ви отримаєте?

Команда досвідчених фахівців у галузі IT та управління проведе оцінку стану IT-системи вашої компанії. Ми розробимо концепцію Вашого розвитку в цій сфері та організуємо її реалізацію. Завдяки багаторічному досвіду (компанія "Admin Service" працює у сфері IT понад 15 років), високій кваліфікації фахівців, роботі з різноманітними компаніями, ми можемо максимально ефективно модернізувати інформаційні технології Вашої компанії.

Можливо, у Вашому штаті вже є системний адміністратор, але у нього немає практичного досвіду та знань у сфері розвитку компанії та комплексної реалізації IT проектів. .

Наявності лише хорошого технічного фахівця недостатньо. Компаніям потрібен спеціаліст-управлінець, здатний розробити план дій, сформувати команду і вести її по ньому. Пошук такого фахівця займе багато часу, а його утримання буде коштувати дуже дорого, тому оптимальний варіант – залучити з цією метою команду, яка має досвід успішної реалізації проектів – IT-аутсорсера. Це – ми, компанія "Admin Service"!

Професійність наших експертів перевірено роками ІТ-аутсорсингу різноманітних компаній: від малого бізнесу до великих підприємств.

Якщо ви не бажаєте, щоб організація IT-системи тягнула Ваш бізнес на дно, а навпаки з пункту витрат перетворилася на двигун для розвитку, рекомендуємо придбати послугу “ІТ-директор”.

При замовленні послуги "IT-директор" вже сьогодні ви отримаєте щось цінне. І йдеться не про подарунок у вигляді блендера останньої моделі, а про перевагу перед конкурентами!

 

Скільки це буде коштувати?

Вартість наших послуг дуже лояльна. Ми гарантуємо швидке реагування та ефективний, сучасний підхід до управління IT-системою Вашої компанії. Ви розвиватиметеся, а ми вчасно адаптуватимемо IT-систему відповідно до зростання Ваших потреб. Більш детальний розрахунок залежить від багатьох індивідуальних факторів подальшої співпраці, що обговорюються особисто.