Ремонт моніторів

Ремонт моніторів

Компанія "Admin Service" понад 15 років спеціалізується в тому числі і на наданні послуг, пов'язаних з ремонтом моніторів будь-якої складності.

Причин, з яких монітор вийшов з ладу, може бути безліч: монітор запилився/всередині виявилася волога/на нього довгий час потрапляли прямі сонячні промені/відбулося механічне пошкодження, таке як удар або падіння/монітор зламався внаслідок перебоїв напруги/окремі запчастини монітора зносилися і вимагають заміни/заводський брак виробу/ та багато іншого.

Ми знаємо, що зламаний монітор може неабияк помотати нерви, як завдаючи незручностей дратівливими смугами і точками на екрані, так і повним виходом з ладу та демонстрацією чорного екрану. Фахівці компанії "Admin Service" відремонтують монітор швидко і недорого, незалежно від його марки, виду поломки, та багатьох інших факторів.

 

У вас зламався монітор?

Компанія "Admin Service" пропонує ремонт будь-яких моделей моніторів. 9 із 10 поломок ми виправимо менше, ніж за годину. В окремих випадках, коли поломка є серйозною (потрібна заміна деталей, і т.д.) - ремонт може зайняти кілька днів. Гарантія на усі виконані роботи. Вартість нашої роботи/деталей ми повідомимо Вас до початку робіт, і вона не змінюватиметься. Оплата за фактом виконаних робіт.

Частина моніторів приходить у несправність через неправильну експлуатацію, якщо у Вашому випадку все сталося саме так - після ремонту наші фахівці розкажуть Вам, як правильно доглядати пристрій, щоб уникнути поломок надалі.

Ми наполегливо не рекомендуємо намагатися полагодити монітор своїми руками, адже якщо недосвідчена людина розбере пристрій самостійно і внесе зміни до системи, він може зламатися безповоротно, що призведе до додаткових витрат, яких можна було уникнути.

Внаслідок таких самостійних непрофесійних втручань, відновити обладнання буде вкрай складно, а може й зовсім неможливо, навіть найдосвідченішому фахівцю.

Ми надаємо послуги з ремонту моніторів за допомогою технічних (апаратних), так і програмних методів.

Ремонт монітора вимагає вузькоспрямованих знань, досвіду, і наявності сучасного обладнання, і фахівці компанії "Admin Service" мають усі вищеперелічені якості.

Ви можете замовити терміновий виїзд нашого майстра.

 

Види ремонту монітора, які ми пропонуємо:

Ваш монітор не вмикається? Зображення монітора тьмяне? Монітор увімкнувся, але зображення на екрані відсутнє? Монітор показує спотворене зображення? Монітор не реагує на команди? У монітор потрапила волога? Він зазнав удару чи падіння? Через перепад напруги, необхідний ремонт блоку живлення?

Всі перераховані вище, а також багато інших проблем, можна вирішити за допомогою ремонту! Вам варто лише звернутися до фахівців компанії Admin Service, які з радістю допоможуть Вам.

Ми радимо своїм клієнтам не рідше разу на рік проводити комплексну діагностику комп'ютерної техніки, яка включає чистку від пилу, що допоможе уникнути перегріву, і псування деталей в результаті згоряння. Адже будь-якій проблемі дешевше запобігти, ніж вирішувати за фактом виникнення.

Крім цього, ми можемо допомогти Вам у виборі та збиранні комп'ютера під Ваш конкретний запит.

 

Скільки це буде коштувати?

У той час, як більшість сервісних центрів приступають до роботи без попереднього обговорення з клієнтом, після чого виставляють рахунок, який може стати для Вас сюрпризом, ми повідомимо Вам кінцеву вартість ремонту Вашого пристрою до початку робіт, та погодимо з Вами перелік послуг/запчастин та варіанти їхньої вартості.

Крім цього, якщо Ви ремонтуватимете пристрій у нас, консультація та діагностика будуть безкоштовними. Наші фахівці проводять діагностику за допомогою високоточних сучасних тестерів, осцилографів та іншого обладнання, що гарантує точність результату.

Ми співпрацюємо з прямими виробниками обладнання, і купуємо запчастини без зайвих націнок, тому якщо ви хочете відремонтувати монітор недорого – ми з радістю допоможемо Вам!

На вартість ремонту монітора можуть впливати різні фактори: його діагональ, тип пошкодження, ступінь складності необхідної роботи, ціна запасних частин, фірма-виробник монітора та багато іншого.

Ремонт монітора в компанії "Admin Service" - це дешево і надійно.

 

Чому варто звернутися саме в сервісний центр компанії "Admin Service"?

У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, тому звернувшись до нас з питань ремонту комп'ютера, ви 100% отримаєте консультацію досвідченого майстра, а не просто секретаря або рядового менеджера.

Будь-який ремонт ми проводимо в максимально швидкі терміни, вам не доведеться чекати на свій пристрій тижнями.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання та тільки оригінальні комплектуючі. Для нас не важливий характер поломки та марка Вашого монітора, ми усунемо несправність будь-якої складності швидко, та з гарантованою якістю.

Співробітники сервісного центру компанії "Admin Service" з задоволенням допоможуть Вам вирішити будь-яку проблему!