Ремонт блоків живлення

Ремонт блоків живлення

Компанія "Admin Service" понад 15 років спеціалізується в тому числі і на наданні послуг, пов'язаних з ремонтом блоків живлення будь-якої складності.

Блок живлення - це пристрій, який подає електроенергію на вузли Вашого комп'ютера в потрібній кількості. Простими словами, блок живлення, що вийшов з ладу, може відправляти енергію як у недостатній кількості, так і віддавати її занадто багато, і таким чином вивести з ладу інші деталі, і навіть весь комп'ютер.

Правильно працюючий блок живлення - гарантія Вашої особистої безпеки, адже мережна електрика надходить у нього безпосередньо, таким чином, затягуючи з ремонтом блоку живлення, ви наражаєте себе або своїх співробітників на ризик ураження електричним струмом.

Ми знаємо, що зламаний блок живлення може неабияк помотати нерви, і призвести до повного виходу техніки з ладу. Фахівці компанії "Admin Service" відремонтують блок живлення швидко і недорого, незалежно від його марки, виду поломки, та багатьох інших факторів.

 

У вас зламався блок живлення?

Компанія "Admin Service" пропонує ремонт будь-яких моделей блоків живлення. 9 із 10 поломок ми виправимо менше, ніж за годину. В окремих випадках, коли поломка є серйозною (потрібна заміна деталей, і т.д.) - ремонт може зайняти кілька днів. Гарантія на усі виконані роботи. Вартість нашої роботи/деталей, ми повідомимо Вас до початку робіт, і вона не змінюватиметься. Оплата за фактом виконаних робіт.

Частина блоків живлення приходить у несправність через неправильну експлуатацію, якщо у Вашому випадку все сталося саме так - після ремонту наші фахівці розкажуть Вам, як правильно доглядати пристрій, щоб уникнути поломок надалі.

Ми наполегливо не рекомендуємо намагатися відремонтувати блок живлення своїми руками, адже якщо недосвідчена людина розбере пристрій самостійно і внесе зміни до системи, він може зламатися безповоротно, що призведе до додаткових витрат, яких можна було уникнути.

Крім того, ви наражаєте себе на небезпеку, оскільки блок живлення навіть після відключення його від мережі тримає заряд дуже довго. Таким чином, доторкнувшись до плати, запобіжникам або радіатору здавалося б вимкненого блоку живлення, ви можете отримати удар струмом, і в кращому випадку обійдетеся опіками, а також зламаєте деталі, які були працюючими до вашого втручання.

Внаслідок таких самостійних непрофесійних втручань, відновити обладнання буде вкрай складно, а може й зовсім неможливо, навіть найдосвідченішому фахівцю.

Ремонт блоку живлення вимагає вузькоспрямованих знань, досвіду, і наявності сучасного обладнання, і фахівці компанії "Admin Service" мають всі вищеперелічені якості.

Ви можете замовити терміновий виїзд нашого майстра.

 

Види ремонту блоку живлення, які ми пропонуємо:

Найчастіше блоки живлення виходять з ладу через такі причини: нормальний процес зносу обладнання або окремих деталей, які настав час замінити на нові / через стрибки напруги сталося перегорання / окислилися контакти / сталося замикання внутрішнього ланцюга живлення / заводський брак обладнання. Отже, причин може бути дуже багато, і визначити їх під силу лише досвідченому фахівцю.

Ви можете звернутися до нас із наступними завданнями: відновити схему управління, високовольтну частину БЖ/ замінити роз'єм живлення БЖ/ відновити струмоведучу доріжку БЖ/ здійснити повну заміну блоку живлення та багато іншого.

Ваш комп'ютер не вмикається? Комп'ютер вмикається, але не з першого разу? Комп'ютер вмикається на кілька секунд, і знову вимикається? Ви чуєте запах гару та пластику, комп'ютер видає дивні звуки та шумить? Він працює нестабільно? Перегрівається? Швидше за все, сталася поломка у блоці живлення.

Всі перераховані вище, а також багато інших проблем, можна вирішити за допомогою ремонту! Вам варто лише звернутися до фахівців компанії "Admin Service", які з радістю допоможуть Вам.

Ми радимо своїм клієнтам не рідше разу на рік проводити комплексну діагностику комп'ютерної техніки, яка включає чистку від пилу, що допоможе уникнути перегріву, і псування деталей в результаті згоряння. Адже будь-якій проблемі дешевше запобігти, ніж вирішувати її за фактом виникнення.

Крім цього, ми можемо допомогти Вам у виборі та збиранні комп'ютера під Ваш конкретний запит.

 

Скільки це буде коштувати?

У той час, як більшість сервісних центрів розпочинають роботу без попереднього обговорення з клієнтом, після чого виставляють рахунок, який може стати для Вас сюрпризом, ми повідомимо Вам кінцеву вартість ремонту блоку живлення ДО початку робіт, та погодимо з Вами перелік послуг/запчастин та варіанти їхньої вартості.

Крім цього, якщо Ви ремонтуватимете пристрій у нас, консультація та діагностика будуть безкоштовними. Наші фахівці проводять діагностику за допомогою високоточних сучасних тестерів, осцилографів та іншого обладнання, що гарантує точність результату.

Ми співпрацюємо з прямими виробниками обладнання , і купуємо запчастини без зайвих націнок, тому якщо ви хочете відремонтувати блок живлення недорого - ми з радістю допоможемо Вам!

На вартість ремонту блоку живлення можуть впливати різні фактори: тип пошкодження, ступінь складності необхідної роботи, ціна деталей, які потребують заміни, фірма-виробник та багато іншого.

Ремонт блоку живлення в компанії Admin Service - це швидко, дешево і надійно.

 

Чому варто звернутися саме в сервісний центр компанії "Admin Service"?

У нашій компанії працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, тому, звернувшись до нас з питань ремонту комп'ютера, ви 100% отримаєте консультацію досвідченого майстра, який виправив тисячі подібних поломок, а не просто секретаря чи пересічного менеджера.

Ми можемо виконати найскладніший ремонт, і вирішити будь-яке завдання, яке не під силу іншим фахівцям.

Будь-який ремонт ми проводимо в максимально швидкі терміни, вам не доведеться чекати на свій пристрій тижнями.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання та тільки оригінальні комплектуючі. Для нас не важливий характер поломки та марка Вашого блоку живлення, ми усунемо несправність будь-якої складності швидко, та з гарантованою якістю.

Співробітники сервісного центру компанії Admin Service із задоволенням допоможуть Вам вирішити будь-яку проблему!