Купівля BAS в Україні

Купівля BAS в Україні

Сьогодні одна з найпопулярніших та найзатребуваніших програм для оптимізації роботи будь-якого підприємства - Business Automation Software (BAS). Це програмне забезпечення автоматизує різні бізнес-процеси, робить роботу бізнесу більш ефективною, вирішує завдання, пов'язані з управлінням підприємством і обліком.

Придбати програмне забезпечення BAS ви можете у компанії "Admin Service". Ми пропонуємо не тільки продаж ПЗ зі стандартними конфігураціями, а й, у разі потреби, послуги з її доопрацювання. Ми вивчимо всі Ваші індивідуальні потреби, і підберемо найбільш підходящий для Вашої компанії продукт, а також надамо допомогу в його впровадженні.

 

Коротко про програми BAS

Business Automation Software – це сукупність інструментів, що автоматизують різні бізнес-процеси, які допоможуть Вам забезпечити Вам роботу компанії більш ефективною, та своєчасно приймати управлінські рішення.

 

Навіщо використовуються програми BAS?

  • Аналіз рентабельності підприємства
  • Впровадження автоматизованого обліку та документообігу
  • Оптимізація управління витратами
  • Планування роботи підприємства
  • Оцінка проведеної роботи (продажів, і т.д.)
  • співробітництво із сторонніми організаціями (постачальники, клієнти, інше)

 

Як вибрати програму BAS?

Експерти компанії "Admin Service" з радістю проконсультують Вас та допоможуть вибрати відповідний програмний продукт, на основі багатьох індивідуальних факторів, таких як: кількість кінцевих користувачів, що працюють з програмою, специфіка Вашого бізнесу, особисті побажання та запити та багато іншого.

Вибір програми для автоматизації Вашого підприємства базується на таких складових, як специфіка бізнесу та кількість користувачів, які одночасно працюватимуть у програмі. Дані програми включають комплекс рішень для компаній будь-якої сфери діяльності і масштабу розвитку.

Існують як типові програми BAS, і галузеві.

Типові програми - це універсальні рішення зі стандартним функціоналом, які вирішують найпопулярніші питання автоматизації роботи більшості компаній, ціна такої програми буде нижчою.

Галузеві варіанти розраховані на вужче коло підприємств, але їх функціонал має спеціальні налаштування, і дозволяють автоматизувати Ваш конкретний вид бізнесу набагато ефективніше, але їх вартість вища за типові програми, адже розробка та впровадження такої програми набагато складніші.

 

Як придбати BAS в Україні?

Ви можете купити будь-яку програму BAS, та, у разі потреби, замовити послуги з її доопрацювання, в електронному вигляді. Уклавши договір з компанією "Admin Service" і здійснивши оплату, ви отримаєте програму, а також всю необхідну документацію, Угоду користувача, PIN-коди, реєстраційну картку, і т.д.

Купити програму BAS та замовити послуги з її впровадження ви можете не тільки в Україні, ми допоможемо Вам віддалено, в якій точці світу Ви не знаходилися б.

 

Чому ми?

Компанія Admin Service гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з великим досвідом роботи в цій сфері.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм, практичні навички, та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.