Віддалена IT допомога (техпідтримка)

Компанія "Admin Service" надає такі послуги:

Віддалена IT допомога (техпідтримка), технічна підтримка користувачів, адміністрування серверів Windows, Linux, обслуговування серверів, обслуговування комп'ютерів та інших пристроїв, забезпечення безпеки, антивірус, захист від вірусів, віддалена IT підтримка, дистанційне обслуговування комп'ютерів, встановлення програм, оновлення програм (цей список не є повним).

Ми пропонуємо віддалені послуги захисту від вірусів: видалення вірусів, програм-шпигунів, шкідливого програмного забезпечення, спливаючих вікон.

Виправлення проблем друку: Ви можете визначити, чому не друкує принтер. Налаштуємо друк на віддалений чи локальний принтер.

Інсталяція драйверів: Підключили новий пристрій до комп'ютера, а він не працює? Встановимо потрібні драйвери.

Для консультацій та звернень використовуйте будь-який зручний для Вас спосіб: телефон, пошта, Skype, Telegram, Viber, чи інше.

Усі дії співробітників "Admin Service" ви зможете спостерігати на екрані. Ставте запитання, висловлюйте побажання.

Вам більше не потрібно чекати на приїзд фахівця! Ми зможемо віддалено підключитися як до офісного комп'ютера, так і домашнього ноутбука Вашого співробітника.

 

Переваги віддаленої IT підтримки:

  • Це економічно вигідно. Вам не потрібно наймати окремого висококваліфікованого співробітника, забезпечувати його необхідним обладнанням, окремим робочим місцем та заробітною платнею.
  • Це швидко. Ми підключимося до Вашого комп'ютера віддалено, без витрачання часу на дорогу, у зручний для Вас час. Більшість заявок ми обробляємо та закриваємо протягом 30 хвилин.
  • Немає прив'язки до Вашого розташування: неважливо, де ви знаходитесь, ми можемо допомогти вирішити будь-яку Вашу проблему віддалено.
  • Зосередьтеся на розвитку свого бізнесу, не відволікаючись на технічні питання співробітників або усунення несправностей, у той час як ми візьмемо на себе допомогу в сфері IT, технічну підтримку ваших співробітників.
  • З експертами компанії "Admin Service" ви також отримаєте регулярні поради щодо покращення бізнес-процесів та технічних показників вашої фірми.
  • Наші IT фахівці допоможуть Вам у будь-якій ситуації.