Налаштування Asterisk

Налаштування Asterisk

Компанія "Admin Service" пропонує свої послуги з налаштування Asterisk відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

Asterisk – це власна автоматична телефонна система на Вашому комп'ютері. Її відмінність від інших полягає лише в тому, що вона дуже функціональна, а коштує недорого. За невеликі гроші ви отримаєте персонально налаштовану систему, із записом розмов, голосовим меню, статистикою дзвінків, та безліччю інших функцій, при цьому обмеження на кількість вхідних/вихідних дзвінків та телефонних ліній відсутнє.

Не відкладайте в довгий ящик налаштування Asterisk у своїй компанії, в наш час рух у ногу з технологіями є дуже важливим, конкурентоспроможність Вашої компанії багато в чому залежить від якості зв'язку, а її перебої можуть позбавити Вас клієнтів.

 

Простими словами про те, що таке Asterisk

Asterisk телефонія - це унікальне програмне забезпечення, що передає сигнали за допомогою інтернету або іншим IP-мереж. Крім цього, Астерікс телефонія має ті ж можливості, що і класична мережа.

Неважливо, в якій точці планети ви знаходитесь, ви зможете віддалено керувати своєю фірмою і стежити за всіма її ключовими показниками.

У наш час офіс без телефонів неможливо навіть уявити, адже, яким би не було підприємство, так чи інакше його співробітники щодня здійснюють дзвінки постачальникам, контрагентам, партнерам, клієнтам, і просто один одному. У деяких фірмах цей процес є безперервним. Якщо Ваша фірма працює з американськими клієнтами, значить, телефонний зв'язок просто повинен бути бездоганним у будь-який час.

Це - одна з небагатьох причин, через які багато фірм вибирають для себе саме Asterisk телефонію.

Asterisk телефонія має безліч функцій, серед них - налаштування вихідних та вхідних дзвінків, переадресація голосова пошта, проведення великих конференцій, голосове меню, запис розмов, інтеграція з різними програмами, та багато іншого.

 

Кому підходить Asterisk телефонія?

Розповсюдженою є помилкова думка про те, що Asterisk телефонія підходить тільки для великого бізнесу, в якому телефонний зв'язок займає багато часу, і має велике значення, а малий бізнес не потребує подібних систем, такі витрати не мають необхідності, адже цілком достатньо і звичайного телефонного зв'язку. Однак, ми налаштовуємо Asterisk телефонію персонально під кожного клієнта, підбираючи унікальні функції, що підходять саме Вам, виходячи зі ступеня розвитку Вашої фірми на даний момент. У майбутньому у будь-який час ви зможете розширити функціонал і доопрацювати систему. Залежно від складності налаштування, кількості користувачів та багатьох інших факторів, різниться і вартість обслуговування. Наші співробітники допоможуть Вам визначитися з вимогами до програми та допоможуть заощадити бюджет, підбираючи лише ті функції, які є необхідними у Вашому конкретному випадку.

Як результат, ви отримаєте: надійну систему, що стабільно працює, з функціоналом, що є ідеальним для Вас, гарантовану безпеку і конфіденційність всіх Ваших розмов, дешеві дзвінки за кордон, а також максимальну економію коштів.

 

Приклади функцій Asterisk телефонії

Ви забудете про пропущені дзвінки та проблеми, пов'язані з перебоями зв'язку. Ви зможете конфіденційно спілкуватися з людьми, які перебувають у будь-якій точці світу, та організовувати конференції, не турбуючись про безпеку.

Також ви зможете контролювати роботу своїх підлеглих за допомогою функції запису дзвінків, що дозволить Вам покращити якість обслуговування та збільшити кількість задоволених клієнтів. Функція переадресації допоможе Вам швидко перемикати вхідні дзвінки на потрібну особу. Ви можете зробити роботу співробітників простіше, налаштувавши функцію дзвінка прямо з сайту, коли співробітник бачитиме персональну картку, з інформацією про абонента. Asterisk телефонія має високий рівень безпеки, всі дзвінки ретельно шифруються.

Ви можете підключати функції як відразу, так і поступово, за необхідності, що дозволить Вам заощадити бюджет.

 

Скільки це буде коштувати?

Швидше за все, Ви думаєте, що налаштування Asterisk телефонії - дорога процедура, але Ви помиляєтеся. В даному випадку, найкращий спосіб заощадити - звернутися до професіоналів компанії "Admin Service", уникаючи сумнівних компаній. Ми цінуємо час та гроші своїх клієнтів. Ми можемо запропонувати Вам не тільки первинну установку та налаштування Asterisk, але й подальше обслуговування Вашої фірми, допомогу в ознайомленні співробітників з тонкощами роботи системи, виборі оптимального для вас обладнання та багато іншого. Ви зможете повноцінно користуватися системою практично відразу після її запуску, і Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на ознайомлення з функціоналом.

Кінцева вартість послуги залежить від багатьох факторів, таких як масштаби компанії, обсяг дзвінків, кількість користувачів та кількість необхідних функцій, вибраних Вами.

 

Чому варто налаштувати Asterisk телефонію?

Подумайте, якби Ви були клієнтом, який зателефонував відразу в кілька організацій, кому Ви віддали б перевагу? Фірмі, де ви "провисіли" на лінії 20 хвилин, слухаючи настирливі мелодії, або компанії, зателефонувавши до якої, ви почули голосове повідомлення, що пропонує вибрати потрібний відділ, і залишити своє повідомлення, після чого оператор зателефонує Вам, як тільки звільниться?

У наш час, переїзди співробітників до інших міст і країн скоріше правило, ніж виняток, і однозначною перевагою стане збереження телефонного номера незалежно від їхнього місцезнаходження. Адже всі дзвінки здійснюватимуться за допомогою інтернет-каналу, без проводів, для того, щоб залишатися на зв'язку, співробітнику потрібен лише інтернет.

Ви більше не втрачатимете клієнтів, які з якоїсь причини не змогли додзвонитися до Вас! Адже визначник номера зберігатиме кожен пропущений виклик, а Ваші співробітники завжди зможуть з легкістю передзвонити.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Ми пропонуємо налаштування будь-якої складності в короткий термін, і неважливо, в якому місті чи навіть країні знаходяться кінцеві користувачі програми.

На всі послуги ми надаємо гарантію. Доопрацьована програма проходить обов'язкове тестування. Ми гарантуємо 100% збереження Вашої інформації при налаштуванні та подальшому використанні.

Неважливо, в якій точці світу Ви знаходитесь, ми можемо запропонувати Вам віддалену настройку, і, у разі потреби, подальше онлайн обслуговування.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм, практичні навички, знання, велику кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.