Оренда WEB сервера

Оренда WEB сервера

Компанія "Admin Service" пропонує послуги з оренди WEB серверів для Вашого бізнесу у сучасних дата-центрах України та Європи. Ваші файли будуть гарантовано доступними для Вас цілодобово з будь-якої точки світу.

Ця послуга включає оренду веб-сервера, з постійною підтримкою досвідчених фахівців на весь період оренди, і відсутністю будь-яких обмежень. Ви зможете створювати бази даних будь-якого обсягу, та організувати на сервері роботу кількох сайтів у разі потреби. Крім цього, ви зможете вибрати зручну для Вас операційну систему і встановити на неї програмне забезпечення, зручне для Вас. Також з орендованим веб-сервером ви отримаєте виділену унікальну IP-адресу.

Навіть якщо ви вже використовуєте власний сервер, його безпека часто буває обмежена, і не дозволяє повноцінно здійснювати обмін файлами, його потужність може бути недостатньою, сайт буде працювати з перебоями, а ви втрачати клієнтів, і гроші.

Орендуючи веб-сервер у повному обсязі, ви не ділитимете його потужності з іншими користувачами. Це означає, що швидкість роботи Ваших сайтів не буде падати в періоди пікових навантажень від кількох клієнтів одночасно, його продуктивність буде стабільно високою, навіть коли сторінки переглядає велика кількість людей одночасно.

Ви можете орендувати один сервер, але розмістити на ньому велику кількість сайтів. Це та причина, через яку великі фірми віддають перевагу саме оренді веб-сервера. Звичайно ж, у цьому випадку ціна оренди набагато нижча і безпечніша, ніж купівля та організація особистої серверної системи. В даному випадку ви зекономите не лише гроші, а й час.

Ми забезпечимо Вас постійною підтримкою наших спеціалістів на весь період оренди.

 

Що включає вартість оренди WEB сервера?

 • Ми створимо для Вас обліковий запис, доступ до якого матимете тільки Ви (за персональним логіном та паролем)
 • Проведемо всі необхідні налаштування, та налаштуємо всі параметри відповідно до Ваших індивідуальних вимог
 • Гарантуємо, що всі ваші файли будуть надійно збережені
 • Забезпечимо підтримку досвідчених спеціалістів на весь період оренди

 

Простими словами про те, що таке WEB сервер, і для чого він потрібен

Якщо питання безпеки має для Вас значення, а особливості Вашого проекту передбачають збереження персональних даних або інформації, яка потребує більш високого ступеня захисту, оренда веб-сервера стане оптимальним рішенням.

Найбільше оренда сервера підійде для власників сайтів, інтернет-магазинів

За результатами різних досліджень швидкість завантаження сайтів є дуже важливою, оскільки компанії, сайти яких зависали і працювали повільно, втрачали клієнтів, а отже, і частину свого доходу. У наш час, кількість інтернет-користувачів зростає щорічно, і якщо Ви - власник сайту з великою відвідуваністю, для збільшення швидкості його завантаження, а отже, зниження кількості людей, які не бажають відвідувати сайт, сторінки якого не вантажаться і постійно зависають, радимо орендувати веб- сервер.

Ви можете зберігати на сервері будь-яку інформацію, не побоюючись її витоку, адже ми гарантуємо 100% конфіденційність та збереження Ваших даних.

WEB-сервер допоможе Вам у виконанні наступних завдань:

 • Вивантажувати на нього великі обсяги матеріалу за допомогою модуля обміну
 • налагодити автоматичне завантаження фотографій/прайсу/іншого на Ваш сайт у заданий Вами час
 • забезпечити надійне зберігання файлів, призначених для сайту, навіть у моменти, коли 1С/BAS не доступні
 • убезпечити себе від ситуацій, коли завантаження файлів на сайт раптово переривається, і вони губляться безповоротно.

 

Приклади способів використання WEB-сервера:

Ви можете використовувати його як:

 • Файлообмінник (Ви можете створити розділ сайту, в якому клієнти зможуть купувати платні файли, цілодобово, швидко, з будь-якої точки Земної кулі. Крім цього, ви будь-коли дня і ночі зможете поділитися з ким завгодно посиланням на файл, а друга сторона зможе скачати його на високій швидкості.)
 • Сховище (Ви можете створити "Дзеркало" свого сайту, або використовувати його для зберігання дуже великих обсягів інформації та файлів, з гарантованим доступом до них 24/7, та технічною підтримкою досвідчених фахівців.)
 • Хмарний робочий диск (У наш час, питання віддаленої роботи співробітників є дуже актуальним, це рішення є ідеальним для створення віддаленого робочого диска. Ви можете як обмежити, так і надати доступ до інформації та файлів співробітникам, а також зберігати великі обсяги інформації. Ми гарантуємо їх цілодобову доступність, конфіденційність, надійний захист та 100% безпеку.)

Ви зможете відновити сайт або отримати доступ до величезної бази даних за лічені хвилини.

Компанія "Admin Service" пропонує в оренду WEB-сервера різного обсягу та функціоналу, залежно від Ваших потреб.

 

Чому варто віддати перевагу WEB серверу?

Він забезпечить високу швидкість обміну інформацією. Ми пропонуємо в оренду сервери, розташовані на потужних сучасних платформих, що мають відмінні продуктивні характеристики, і гарантуємо Вам швидку, надійну і стабільну роботу!

Ви зможете завантажувати файли найбільших розмірів, що відкриє для Вашого сайту безліч нових можливостей.

Ви забезпечите свої файли та інформацію багаторівневим захистом від їх втрати або вірусних атак завдяки технічним характеристикам таких серверів. Можна забути про ситуації, коли інформація була втрачена, що вимагало дорогої та довгої процедури відновлення, або вона не піддавалася відновленню взагалі, і це доставило безліч проблем.

Очевидно, що орендувати WEB-сервер набагато вигідніше, ніж купувати та утримувати власне обладнання, адже в цьому випадку ви уникаєте таких витратних процесів як створення платформи для його розміщення, яка буде відповідати безлічі вимог, налаштування обладнання та його постійне технічне обслуговування грамотними спеціалістами (їх утримання в штаті коштує дорого), створення особистої системи захисту інформації, покупка програмного забезпечення, антивірусів, витрати на регулярне резервне копіювання бази даних та багато іншого.

Ви можете не сумніватися, що Ваша база даних знаходиться в 100% безпеці, і навіть у випадку, коли один із Ваших співробітників випадково видалить важливий документ, або навіть усю базу даних, все можна буде відновити.

 

Скільки часу займе встановлення?

Однією з багатьох переваг орендованого WEB-сервера є швидкість установки та активації - як правило, не більше 12 годин.

 

Чому ми?

Компанія "Admin Service" гарантує якісне надання послуг висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним стажем роботи у цій сфері.

Наші сервери розташовані в сучасних дата-центрах України та Європи, ми використовуємо високоякісне обладнання, його технічні характеристики дозволяють отримати безпрецедентну швидкість передачі даних. Отже, за фізичним обладнанням, на якому зберігається вся Ваша інформація, постійно стежать досвідчені фахівці високого класу, вони забезпечують своєчасне встановлення необхідних оновлень, стежать за рівнем температури та багатьма іншими факторами.

Встановлення та активація відбудеться в найкоротші терміни (як правило, не більше 12 годин), і неважливо, в якому місті або навіть країні знаходяться кінцеві користувачі.

Ви зможете в будь-який момент збільшити обсяг сховища та його потужність.

Ми гарантуємо 100% безпеку та конфіденційність Вашої інформації.

Ми маємо багаторічний (понад 15 років) досвід роботи з різними видами програм та обладнання, практичні навички та великі знання, велика кількість позитивних відгуків щодо аналогічних робіт для різних компаній (представників як малого, так і великого бізнесу).

Кваліфікація наших спеціалістів - гарантія вирішення задач будь-якої складності, ми знайдемо рішення для будь-якого запиту, який не під силу іншим компаніям.